73 143 41 55, 22 390 63 85

Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice-Wieś

 

 

Hulajnogi Elektryczne

This is text for criteria and it lists all of the search parameters
Wszystkie Deskorolki
Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie
Promocja
	OIO 8cali Czarna

Hulajnoga elektryczna OIO RT1 8cali Czarna (350 W, 32km/h, Dwa amortyzatory, kolorowy wyświetlacz, światło STOP,hamulec elektryczny i mechaniczny)

Elektryczna hulajnoga OIO RT1 8cali wyróżnia się wśród innych e-hulajnóg szybką możliwością składania, regulacji kierownicy i bardzo małą wagą. Dzięki tym cechom z e-hulajnogi mogą korzystać zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Można ją śmiało zabrać ze sobą do autobusu miejskiego, restauracji oraz biura. Idealnie nadaje się do jazdy po mieście. Model ten posiada trzy tryby jazdy oraz bardzo wygodnie jeździ się również bez wspomagania elektrycznego.
1249 zł 1399 zł

Hulajnoga elektryczna OIO M365 PRO 9cali (350 W, 30km/h,światło LED,pompowane kola,kolorowy wyświetlacz,światło STOP, aplikacja, hamulce tarczowe)

Hulajnoga elektryczna OIO 365 PRO to propozycja dla tych, którzy cenią trwałość, klasyczny wygląd.
1299 zł

Hulajnoga elektryczna OIO M365 PRO PLUS 9cali (350 W, 30km/h, tylna amortyzacja, światło LED,pompowane kola,kolorowy wyświetlacz,światło STOP, hamulce tarczowe)

Hulajnoga elektryczna OIO 365 PRO PLUS to propozycja dla tych, którzy cenią trwałość, klasyczny wygląd.
1399 zł

Hulajnoga elektryczna V2 9cali (350 W, 25km/h,światło LED,pompowane kola,światło STOP)

Hulajnoga elektryczna OIO V2 to propozycja dla tych, którzy cenią trwałość, klasyczny wygląd.
1949 zł

Hulajnoga elektryczna OIO RT7-10 Czarna 10 cali (500 W, światło LED, kierunkowskazy, hamulce tarczowe przednie i tylne, pompowane kola, przedni i tylny amortyzator, światła LED )

Elektryczna hulajnoga OIO RT7-10 jest stworzona z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
2399 zł

Hulajnoga elektryczna OIO RT6 10 cali (350 W, kierunkowskazy, boczne światła, światło LED, hamulce tarczowe przednie i tylne, pompowane kola, przedni i tylne amortyzatory)

OIO RT6 10 cali – Innowacyjna, wydajna, bezpieczna – to tylko trzy zalety z wielu, które posiada nasz model najnowocześniejszej hulajnogi elektrycznej na rynku. Klasyczna jazda na hulajnodze nabrała nowego znaczenia, potężny silnik, wytrzymała bateria oraz wielofunkcyjność sprawia, że codzienna droga do pracy czy szkoły stanie się frajdą i super alternatywą powiązaną z ochroną środowiska.
2499 zł

Hulajnoga elektryczna OIO RT7-15 Czarna 10 cali (500 W, światło LED, kierunkowskazy, hamulce tarczowe przednie i tylne, pompowane kola, przedni i tylny amortyzator, światła LED )

Elektryczna hulajnoga OIO RT7-15 jest stworzona z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
2699 zł
Promocja
Elektryczna hulajnoga 10 cali

Hulajnoga elektryczna OIO RT8-10 Czarna 10 cali (500 W,48V, światło LED, kierunkowskazy, hamulce tarczowe przednie i tylne, pompowane kola, przedni i tylny amortyzator, światła LED )

Elektryczna hulajnoga OIO RT8-10 jest stworzona z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
3299 zł 3499 zł

Hulajnoga elektryczna OIO RT8-15 czarna 10 cali (500 W,48V, światło LED, kierunkowskazy, hamulce tarczowe przednie i tylne, pompowane kola, przedni i tylny amortyzator, światła LED )

Elektryczna hulajnoga OIO RT8-15 jest stworzona z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
3699 zł
Promocja
OIO RT13

Hulajnoga elektryczna OIO RT13 (450 W, 48V 50 km/h, 15AH, boczne światła, szerokie pompowane kola 10cali, hamulce tarczowe, przedni i tylne amortyzatory)

OiO jest stworzony z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
3899 zł 4449 zł

Hulajnoga elektryczna OIO M4 MAX (1000 W, 48V, 50 km/h, 12AH, bagażnik, szerokie pompowane kola 10cali, hamulce tarczowe, przedni i tylne amortyzatory)

Elektryczna hulajnoga OIO M4 MAX jest stworzona z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
3999 zł

Hulajnoga elektryczna OIO RT5(1000 W, 60 km/h,13 AH, pompowane kola, wzmocniona rama, , światło LED, hamulce tarczowe, przedni i tylne amortyzatory)

OiO jest stworzony z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
4299 zł

Hulajnoga elektryczna OIO RT12 (1000 W, 12-calowe pompowane kola, wzmocniona rama, LED, dwa amortyzatory)

OIO RT12 to jedyna w swoim rodzaju hulajnoga elektryczna do ekstremalnej jazdy w każdych warunkach terenowych z silnikiem 1000W, niestraszny jej ciężki szutrowy teren, czy bezdroże
4499 zł

Hulajnoga elektryczna OIO RT12 DUAL (2000 W, dwa silniki, 12-calowe pompowane kola, wzmocniona rama, LED, dwa amortyzatory)

OIO RT12 DUAL to jedyna w swoim rodzaju hulajnoga elektryczna do ekstremalnej jazdy w każdych warunkach terenowych z silnikiem 2*1000W, niestraszny jej ciężki szutrowy teren, czy bezdroże
4999 zł

Hulajnoga elektryczna

Wybór odpowiedniej hulajnogi elektrycznej nie jest rzeczą prostą. Dlaczego? Na rynku znajdziemy wiele różnorodnych urządzeń – odmiennych pod względem budowy, szybkości, wytrzymałości czy designu. Większość z nas zdaje sobie sprawę, że to nie jest już wyłącznie zabawką dla dzieci. W przypadku tego gadżetu wiek, waga czy płeć nie grają większej roli…

Rodzaje hulajnóg elektrycznych

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach – tak jest również w przypadku hulajnóg elektrycznych. Poszczególne modele różnią się od siebie pozornie nieistotnymi drobiazgami – wielkością kółek, materiałem, z którego zostały wykonane, prędkością maksymalną… Kluczem do sukcesu jest dobór sprzętu pod indywidualne predyspozycje oraz preferencje osoby mającej na celu jego użytkowanie. Wyróżniamy:

  •          Elektryczną hulajnogę klasyczną oraz składaną – różnice pomiędzy jednym, a drugim modelem są widoczne „na pierwszy rzut oka”. Te drugie są składane, pierwsze zaś posiadają zwartą budowę.
  •          Dla: dzieci, nastolatków oraz dorosłych – modele dla dzieci są małe, kolorowe, najczęściej podparte trzecim kołem i wykonane z plastiku. Dla najmłodszych dedykowane są z siodełkiem. W przypadku produktów dla nastolatków i dla dorosłych nie ma większej różnicy. Hulajnoga elektryczna dla starszych dzieci jest zazwyczaj bardziej kolorowa i lżejsza. Modele dla dorosłych posiadają więcej parametrów dodatkowych.
  •          Elektryczne hulajnogi zróżnicowane pod względem wielkości, twardości, ilości oraz profilu kół – najpopularniejsze są modele z dwoma kołami, ale na rynku znajdziemy również z trzema oraz czteroma. Małe kółka sprawdzą się przy jeździe rekreacyjnej, duże natomiast przeznaczone są dla „zawodowców”. Twarde koła stanowią domenę „akrobatów” i osób wykonujących tricki na hulajnodze. Średniotwarde służą do klasycznej jazdy po asfalcie. Miękkie natomiast są nieocenione przy slalomach. Nie sposób nie wspomnieć również o profilu kół. Płaskie zapewniają maksymalną stabilność i dobrą przyczepność (jazda agresywna). Wąskie i ścięte pozwalają rozwinąć znaczną prędkość (jazda wyścigowa). Okrągłe sprawdzą się przy jeździe rekreacyjnej.
  •          Elektryczne hulajnogi zróżnicowane pod względem napędu – na ryku znajdziemy wszystko, nawet modele z silnikami spalinowymi. Dominują hulajnogi zaopatrzone w akumulator. Modele „z górnej półki” pozwalają osiągnąć duże prędkości.

 

Elektryczna hulajnoga – dlaczego warto z niej korzystać i jaki model wybrać? 

Obecnie hulajnoga elektryczna jest jednym z największych hitów wśród gadżetów. Korzystają z niej zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzięki niej szybko i sprawnie przemieścimy się z miejsca na miejsce. Dlaczego warto przerzucić się z używania samochodu na hulajnogę? 

Zalety hulajnogi elektrycznej

Do zalet gadżetu, jakim jest hulajnoga elektryczna zaliczyć można:

- możliwość sprawnego omijania korków

- oszczędność pieniędzy wydawanych na paliwo

- brak problemów z parkowaniem

- ekologiczne rozwiązanie, które nie zanieczyszcza powietrza spalinami

- brak konieczności posiadania specjalnych uprawnień 

Hulajnoga elektryczna sprawdzi się więc u każdego, dla kogo istotny jest nie tylko czas, ale także oszczędność pieniędzy oraz troska o środowisko. Warto dodać, że taki sprzęt jest naprawdę niewielki i dzięki temu zajmuje mało miejsca, co eliminuje problem z jego przechowywaniem. Z powodzeniem można trzymać hulajnogę w pokoju czy na korytarzu, co daje jej przewagę nad rowerem. 

Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne, gdyż oprócz tego, iż na hulajnodze elektrycznej możemy pokonywać długie dystanse to dodatkowo pozwala uniknąć przemęczenia nawet na krótkich trasach np. po parku, szczególnie w przypadku osób, które mają problemy z poruszaniem się chociażby ze względu na stawy. 

Hulajnoga elektryczna — na jakie parametry zwrócić uwagę? 

Przede wszystkim należy zastanowić się, w jaki sposób będziemy na co dzień użytkować ten środek transportu. Chodzi tu o to, aby określić, czy chcemy przy jego pomocy pokonywać codzienną trasę do pracy w dość szybkim tempie, czy też zależy nam na rekreacji i sposobie relaksu. Warto więc skupić się na wartościach dotyczących maksymalnej prędkości hulajnogi, czasie jej pracy po naładowaniu oraz na długości jej ładowania. Jeśli więc chcesz przebywać nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów dziennie na hulajnodze, wówczas zaopatrz się w sprzęt, który nie wymaga częstego ładowania i ekonomicznie pożytkuje energię. Dodatkowo spore znaczenie ma także rozmiar kół i typ opon. Najlepiej wybierać takie, które bez problemu poradzą sobie z krawężnikami czy nierównościami w jezdni. Oczywiście najwygodniejsza zdecydowanie będzie hulajnoga elektryczna z funkcją amortyzacji wstrząsów. Ponadto koniecznie zwróć uwagę na dopuszczalną wagę kierowcy, wagę samej hulajnogi, łatwość w składaniu czy na przestrzeń umożliwiającą wygodne ułożenie stóp. Nie zapominajmy też o wymogu oświetlenia sprzętu oraz o liczbie biegów. 

Czym jest elektryczna hulajnoga i jak ona działa?

Hulajnogi elektryczne w ostatnim czasie zdobywają ogromną popularność przez swoją łatwość użytkowania, mobilność i niewielką wagę. Oparte są na silniku zasilanym energią elektryczną, przez co są nie tylko niezwykle wydajne, ale również przyjazne środowisku. Hulajnogi elektryczne do pracy nie wymagają siły mięśni, są wygodniejsze niż skutery oraz przystosowane do poruszania się po mieście.

Hulajnogi elektryczne — specyfikacja

Wymiary hulajnogi, prędkość i maksymalny udźwig mogą być różne – wszystko zależy od modelu, który wybierzemy. Silnik elektryczny stosowany w hulajnogach jest w stanie osiągnąć niewielką, ale wystarczającą do efektywnego przemieszczania się prędkość. Na szybkość sprzętu ma wpływ moc silnika oraz rozmiar kół. Standardowa elektryczna hulajnoga utrzyma osobę o ciężarze 100-120 kg. 

Hulajnoga elektryczna to nie tylko środek transportu, ale również świetny sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia i organizacje wolnego czasu dla całej rodziny. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom możemy spokojnie przetransportować ją w dowolne miejsce. Świetnie sprawdzi się w klasycznej jeździe po mieście, ale nie zawiedzie również podczas przejażdżki w parku.

Wykorzystując hulajnogę jako środek transportu do pracy tylko zyskujemy. Większość tego typu pojazdów jest składana, przez co spokojnie możemy zmieścić hulajnogę elektryczną w metrze, tramwaju czy autobusie. Ważnym aspektem jest to, iż według polskiego prawa hulajnoga elektryczna traktowana jest jako pieszy. Oznacza to, iż możemy omijać korki, poruszając się po chodnikach i ścieżkach dla pieszych – inaczej niż w przypadku skuterów miejskich. Jest to więc niezwykła oszczędność czasu i pieniędzy, bo przecież paliwo kosztuje, a stojąc w zakorkowanych ulicach zużywamy go niezwykle dużo. Cierpi na tym nie tylko nasz portfel ale również samopoczucie. Dodatkowo korzystając z dwukółkowego rozwiązania możemy wreszcie odetchnąć świeżym powietrzem – dosłownie i w przenośni. W najnowszych modelach zastosowano wysoce skuteczne amortyzatory, które pozwalają na jazdę po nawet najbardziej nierównych i trudnych powierzchniach.

Pamiętajmy przy tym wszystkim, że jazda na hulajnodze nie wymaga ona prawie żadnego wysiłku. Oznacza to, iż nie możemy zakwalifikować jej jako jakakolwiek aktywność fizyczna. Ciężko więc polecić to rozwiązanie osobom które szukają okazji do zrzucenia zbędnych kilogramów bądź poprawienia swojej kondycji. Niemniej jednak na pewno jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż samochód czy autobus, w których jesteśmy całkowicie bierni. 

W naszym sklepie (Warszawa, ul. Emaliowa 15) można wybrać i kupić hulajnogi elektryczne. Zapraszamy na test-drive!:)