73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

Blog

Gdzie najlepiej kupić hulajnogę elektryczną?

            Od pewnego czasu zauważa się wzrastającą wręcz popularność sprzętów typu hulajnogi elektryczne warszawa. Dziś coraz więcej nastolatków oraz osób po dwudziestym roku życia pragnie korzystać z hulajnog, zastępując nimi tym samym rowery czy nawet samochody.Na pewno korzystanie z hulajnogi elektrycznej jest ogromnym ukłonem w stronę ekologii, ponieważ tego rodzaju, proste pojazdy nie przyczyniają się dla pogłębiania się w naszym otoczeniu, szkodliwego smogu. Wielu rodziców narzeka jednak na to, że kupienie hulajnogi dla dziecka w wieku szkolnym za cenę minimum 2000 złotych jest zbyt obciążającym wydatkiem. Na szczęście sklepy sprzedające nowoczesne rowery, a także hulajnogi, dają jeszcze możliwość zakupu swoich artykułów w formie ratalnej. Tak więc, efektownie zaprojektowaną, energooszczędną i superszybką hulajnogę elektryczną można mieć już za kilkadziesiąt lub kilkaset złotych miesięcznie, bez dodatkowego obciążania domowego budżetu! Chyba tylko głupiec nie skorzystałby z tego rodzaju propozycji. W tej chwili właściwie każdy sklep internetowy z hulajnogami oferuje sprzedaż rozłożoną na korzystne i łatwe w spłacie raty. 

Hulajnogi elektryczne na raty -  przyjemność bez ograniczeń!

            Kupując wybrany model hulajnogi elektrycznej, nastawiamy się na długotrwałe użytkowanie. Dlatego już na wstępie dobrze jest zadbać o to, aby hulajnogi elektryczne warszawa pochodziły z zaufanych źródeł, czyli znanych i sprawdzonych marek o randze światowej popularności. Jeśli zrezygnujemy z kupna podróbek i od razu postawimy na markę sprawdzoną oraz przez wiele lat funkcjonującą na rynku - wtedy na pewno wygramy i będziemy cieszyć się ulubioną hulajnogą przez długie lata. Na szczególną uwagę pośródwielu propozycji współczesnych modeli hulajnog zasługują hulajnogi chińskie, japońskie, których budowa to nie tylko prosty trzon konstrukcyjny, ale przede wszystkim zastosowanie najnowocześniejszych technologii, łącznie z nowatorsko opracowanymi tabliczkami dotykowymi do zarządzania całym systemem kierującym. 

Dla łatwiejszego porusznia się po zatłoczonym mieście

            Jeśli masz dosyć zatłoczonych tramwajów oraz ciągłego stania w korkach - hulajnogi elektryczne warszawa będą w sam raz dla Ciebie. Odczujesz komfort przemieszczania się już od pierwszej chwili, przy wypróbowaniu pojazdu. Z nowoczesną hulajnogą poruszać się będziesz mógł nawet na najbardziej skomplikowanej powierzchni, nie tylko, jesli chodzi o strukturę, ale także o kąt nachylenia, a wszystko to bez najmniejszego wysiłku. Nie musisz męczyć się przy naciskaniu na pedały rowerowe, w hulajnodze cały system napędzający robi to wszystko za Ciebie, a Ty z nonszalancją i lekkością docierasz wszędzie na czas. Wszędzie tam, gdzie załatwiasz swoje codzienne sprawy. Tłok na mieście nie będzie już dla Ciebie problemem, nie będziesz też uzależniać swojego harmonogramu dnia od rozkładów jazdy linii autobusowych oraz tramwajowych. Hulajnogi ładują się do pracy dzięki specyficznym, wymienianym bateriom, potrafiącym działać przez bardzo wiele godzin bez przerwy. 

Zalety posiadania hulajnogi elektrycznej.

            Dlaczego warto dziś inwestować w hulajnogi elektryczne warszawa? Jak już zapewne zauważyliście - jest to w ostatnim czasie ogromny krzyk mody, zwłaszcza wśród najmłodszych fanów nowoczesnych rozwiązań dotyczących komunikacji na obszarach wielkomiejskich. Specjaliści zajmujący się na co dzień badaniem spraw oraz zjawisk związanych z dziedziną motoryzacji zgodnie przyznają, że hulajnog elektrycznych na ulicach polskich miast, nie tylko Warszawy, przybywać będzie stopniowo oraz konsekwentnie. W tej chwili odnotowuje się pewnego rodzaju powrót do analogowych form przemieszczania się, z dala od tramwajów, samochodów, które wprowadzają do powietrza dużo smogu i przyczyniają się też do tego, że oddychamy powietrzem coraz gorszym pod względem jakości. Niedowiarkowie twierdzą, że nawet najlepiej skonstruowane hulajnogi elektryczne nie będą nam w stanie zastępować rowerów oraz samochodów. Oczywiście, nie da się przewieźć na hulajnodze całego bagażu, skoro nie ma na nich miejsca na bagażnik, ale jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju szybkie transportowanie się z jednego miejsca na drugie w promieniu kilkudziesięciu kilometrów - nie mają sobie równych. 

Hulajnogi elektryczne warszawa - tanie czyli jakie?

            Najlepiej hulajnogi elektryczne warszawa kupować będzie można na oficjalnych stronach internetowych producentów oraz dystrybutorów. Wiele firm motoryzacyjno - sportowych działających na terenie Warszawy oferuje naprawdę ciekawe, a do tego sprawdzone formy hulajnog dla osób w każdym wieku. Odpowiednio dobraną hulajnogą dotrze na wyznaczone miejsce zarówno starsza Pani niebojąca się nowych doświadczeń, student spieszący się na zajęcia na uczelni, czy też sportowiec podążający na trening. Są to sprzęty niezwykle uniwersalne w codziennym zastosowaniu, a do tego poręczne. Nie trzeba się martwić, że określony model elektrycznej hulajnogi nie będzie pasował do naszego zbyt wysokiego lub zbyt niskiego wzrostu. Konstruktorzy już dawno temu opracowali projekty hulajnog, gdzie wysokość kierownicy oraz długość podstawy, na której układamy stopy są w pełni regulowane. Dzięki temu przemieszczanie się tego typu prostym pojazdem staje się jeszcze większą przygodą i przyjemnością.

Od ilu lat można korzystać z hulajnogi elektrycznej?

            Dzieci po pierwszym kontakcie z hulajnogą elektryczną najczęściej są zachwycone, ale tak naprawdę poleca się te charakterystyczne w konstrukcji i stosowaniu pojazdy oddawać w ręce osób powyżej 13-tego roku życia. Wtedy już młody człowiek ma na tyle oleju w głowie, że z pełną odpowiedzialnością chwycić może za kierownicę hulajnogi - tak jak i roweru zresztą, w przestrzeni publicznej.  Ci, którzy zdecydowali się zakupić hulajnogi elektryczne warszawa, zgodnie stwierdzają, że nie znali wcześniej bardziej praktycznego i energooszczędnego sposobu na szybkie przemieszczanie się, bez konieczności wydawania pieniędzy na bilety czy benzynę. Hulajnogami elektrycznymi można bez obaw poruszać się na tradycyjnych ścieżkach rowerowych, których na szczęście we wszystkich polskich miastach przybywa z dnia na dzień coraz więcej. 

Jak działa rower elektryczny?

Rower elektryczny to nowoczesna i coraz bardziej popularniejsza alternatywa dla zwykłego roweru. W odróżnieniu od tradycyjnych jednośladowych pojazdów, rower elektryczny wspomagany jest silniczkiem wbudowanym w jedno z kół. Dzięki temu poruszanie się za pomocą tego pojazdu jest szybsze i dostępne dla każdego, nawet dla osób, które z powodów zdrowotnych nie mogą pedałować z dużą siłą. Z takich pojazdów coraz chętniej korzystają zarówno młodzi, jak i seniorzy. Jest to również świetny sposób na jazdę w zatłoczonym mieście, a także świetny sposób na niezanieczyszczanie środowiska.

 

Jak działa rower elektryczny? Co zawiera?

 

Silnik

 

Rower elektryczny posiada wbudowany silnik, który uruchamia się automatycznie, gdy zaczynamy pedałować. Dodatkowo w pojeździe znajdziemy kontroler, który na podstawie intensywności oraz szybkości pedałowania dodaje odpowiedniej ilości mocy. Przy szybszym pedałowaniu wspomaganie jest większe, przy wolniejszym kontroler dodaje mniej mocy. Zatrzymanie rowera jest równie proste, jak jego uruchomienie. Wystarczy, że naciśniemy hamulec lub po prostu zaprzestaniemy pedałowania. Silnik wyłącza się automatycznie. Silniki w rowerach elektrycznych często posiadają moc 250-350 wat. Jedną z najważniejszych zalet jest fakt, że zużywa on bardzo mało energii. Bowiem przejechanie 100 km wiąże się ze zużyciem prądu w cenie 1 zł. Silnik pozwala na uzyskanie prędkości do 25 km/h.

 

 

Bateria

 

W rowerze zamontowano baterię, która jest najważniejszym elementem pojazdu. Jest to główne źródło jego napędu. Duża liczba rowerów, które dostępne są na rynku, zawiera baterię litowo-jonową, dzięki której długość korzystania z roweru bez konieczności częstej wymiany akumulatora jest zwiększona. Tego typu bateria pracuje nawet do 1000 ładowań. Po tym czasie należy wymienić ją na nową. Warto wiedzieć, że przy częstym i dłuższym stosowaniu roweru elektrycznego, moc baterii może słabnąć. Jedno pełne ładowanie akumulatora pozwala na pokonanie ok. 40-60 km trasy. Z obliczeń wynika, że jedna bateria w rowerze wystarczy na jazdę aż do 40 tysięcy km. W zależności od modelu, rower elektryczny może posiadać baterię o napięciu 24V lub 36V.

 

 

Kontroler

 

Jak wspomniano wyżej rower elektryczny posiada również kontroler, dzięki którego możliwe jest sterowanie pracą silnika, a także przepływ energii z baterii. Kontroler współgra z czujnikiem ruchu, który odpowiada za kontrolę obrotów korby, wyczuwa intensywność i szybkość pedałowania rowerzysty i dzięki temu możliwe jest uruchomienie wspomagania jazdy.

 

 

 

Dlaczego warto korzystać z hulajnogi elektrycznej?

            Nowocześnie skonstruowane hulajnogi elektryczne warszawa stały się ciekawą alternatywą dla tradycyjnych rowerów. Wszyscy,którzy do tej pory nie korzystali z tego rodzaju środków lokomocji, na początku patrzą na nie z lekkim niedowierzaniem oraz nieufnością. Mija jednak krótki czas i można łatwo przekonać się do łatwego i poręcznego w obsłudze sprzętu. Wiadomo, że tramwaje i autobusy miejskie są w Warszawie niezwykle zatłoczone i nie każdemu może odpowiadać tłoczenie się w ścisku pośród tłumu nieznajomych osbów. Hulajnoga daje jednak ten komfort, że możemy podróżować i przemieszczać się o wiele swobodniej, nie uzależniając naszego przemieszczania się od tempa jazdy pojazdu zbiorowego. A nowoczesną hulajnogą można naprawdę pokonywać całkiem spore dystanse w przyzwoitych klamrach czasowych. Standardową hulajnogą elektryczną można dojechać wszędzie, gdzie nam się spieszy - do szkoły, do pracy, na uczelnię. Wszystko to przy trybie zaoszczędzania energii. Pojazdy retro tego typu nie są w żaden sposób szkodliwe dla naszego naturalnego środowiska. 

Dlaczego hulajnogi elektryczne warszawa są dziś niemal niezbędne?

            Usprawniają komunikację, stanowiąc alternatywę dla rowerów, autobusów oraz tramwajów.Nowoczesnym modelem można przejechać 25 kilometrów w ciągu godziny, co na sprzęt takiej jakości jest całkiem przyzwoitym wynikiem. Nowoczesne hulajnogi elektryczne warszawa są sprzętami na wskroś poręcznymi i łatwymi w obsłudze. Dzięki temu polecić je można z czystym sumieniem osobom w różnym wieku, od lat kilkunastu do  kilkudziesięciu. Nie da się ukryć, że korzystając każdego dnia z hulajnog elektrycznych, przyczyniamy sie także do poprawy stanu naszej kondycji, choć nie pracujemy za pomocą pedałów, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych rowerów. Trzeba też wspomnieć o tym, że im więcej hulajnog będzie się pojawiało na ulicach nie tylko Warszawy, ale także całego szeregu wielu innych polskich miast, tym bardziej poprawiać się będzie stan powietrza, uwolnimy się wszyscy od smogu. Gdyby jeszcze ludzie chcieli tak łatwo przesiadać się z samochodów na hulajnogi oraz rowery - byłoby idealnie. 

Prosty w konstrukcji i skuteczny w stosowaniu pojazd

            Energooszczędne hulajnogi elektryczne warszawa są sprzętami jak najbardziej przystępnymi na kieszeń statystycznego Polaka. Ten wydatek rozpoczyna się już od kwoty około 1500 złotych. Oczywiście, jeśli nam zależy i możemy sobie na to pozwolić - czekają na nas hulajnogi znacznie droższe i bogatsze w cały szereg funkcji zaklętych między innymi w czytelnych tabliczkach dotykowych.  Im kosztowniejsza rynkowo hulajnoga - tym więcej dodatkowych funkcji posiada. Na początek polecamy jednak prostsze rozwiązania, zwłaszcza w sytuacjach, gdy ktoś ma z hulajnogą do czynienia po raz pierwszy. Na prosto skonstruowanej, ale bardzo stabilnej konstrukcyjnie hulajnodze elektrycznej dojedziemy wszędzie. Zaoszczędzimy na biletach tramwajowych oraz autobusowych. Nie będziemy  musieli wydawać pieniędzy na benzynę i rozbudowane przeglądy w zakładach mechanicznych. 

Deskorolka elektryczna — dla kogo?

Deskorolka elektryczna podbiła serca mieszkańców miast w bardzo szybkim tempie. Na polskich ulicach pojawiła się w zasadzie niespodziewanie, ale równie szybko zyskała swoich miłośników, którzy chętnie poruszają się nią na co dzień. Skąd wziął się ten pojazd, jak działa i jaka jest jego cena?

 

Deskorolka elektryczna — jak powstała?

 

Deskorolka elektryczna powstała 11 lutego 2013 roku za sprawą chińskiego biznesmena Shane Chen’a. Mężczyzna właśnie tego dnia złożył w amerykańskim Urzędzie Patentowym wniosek o opatentowanie tegoż urządzenia, co nastąpiło 27 maja 2014 roku. Ciekawostką jest fakt, że biznesmen wcale nie miał zamiaru czekać na pozytywną decyzję urzędu. Jeszcze w 2013 roku ruszyła kampania, której celem miało być promowanie masowej produkcji deskorolki. Zorganizowano również zbiórkę na opatentowanie pomysłu, gdzie celem było 40 tysięcy dolarów. Ostatecznie udało się zebrać kwotę podwójną, co pozwoliło na wyprodukowanie pierwszych eko-deskorolek.

 

Pierwsza deskorolka elektryczna poruszała się z maksymalną prędkością 10 km/h, ładowała się 1 godzinę, a jej maksymalny zasięg wynosił 6,5 km. Rok później inna chińska firma wypuściła na rynek deskorolki, które pozwalały na poruszanie się pojazdem nawet do 20 km.

 

Deskorolka elektryczna — działanie

 

Najważniejszą kwestią, która pozwala deskorolce poruszać się w szybkim tempie są wbudowane akumulatory. Dzięki temu pojazd dostaje odpowiednią dawkę energii do dwóch silników, z czego każdy napędza jedno koło. Osoba, która chce jeździć deskorolką, musi stanąć na jej podejście, który składa się z dwóch charakterystycznych połączonych ze sobą elementów. Poruszanie się za pomocą deskorolki elektrycznej następuje po wykonaniu ustalonych pozycji ciała. Przykładowo aby wykonać skręt w lewo, należy pochylić prawą stopę i odwrotnie. Kierując obie stopy do przodu, umożliwiają jazdę prosto.

 

Deskorolka elektryczna została wyposażona również we wbudowany komputer pokładowy. Tego typu rozwiązanie odpowiada za utrzymanie równowagi, w czym pomaga również żyroskop oraz sensory.

 

Niektóre modele deskorolek elektrycznych posiadają dodatkowe gadżety, które mają urozmaicać jazdę. Są to m.in różnokolorowe światełka LED lub głośniki Bluetooth.

 

Deskorolka elektryczna — jak daleko pojedziemy?

 

Na rynku mamy dostępną szeroką ofertę deskorolek elektrycznych. W zależności od modelu, dają one różnorodne możliwości. To, jaki dystans będziemy mogli pokonać na tego typu pojeździe zależy nie tylko od poziomu naładowania akumulatora, ale również od terenu, stylu jazdy, a także rodzaju deskorolki.

 

Najbardziej wydajne modele pozwalają na przejechanie od 15 do 20 km.

Czy warto kupić hulajnogę elektryczną?
Czy warto kupić hulajnogę elektryczną?
Deskorolka elektryczna — jak działa?
Deskorolka elektryczna — jak działa?
Hulajnoga Elektryczna na Komunię
Hulajnoga Elektryczna na Komunię
Deskorolka Elektryczna – gdzie można kupić?
Deskorolka Elektryczna – gdzie można kupić?
Hoverboard dla całej rodziny
Hoverboard dla całej rodziny