73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

Online asystent wyboru deskorolki

Filtr

Hulajnogi Elektryczne

This is text for criteria and it lists all of the search parameters
Wszystkie Deskorolki
Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie
Promocja
Elektryczna hulajnoga 8

Elektryczna hulajnoga EcoGo 8cali

EcoGo jest stworzony z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
1890 zł 1990 zł

Elektryczna hulajnoga EcoGo 8cali + GPS

EcoGo jest stworzony z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych. Teraz już z GPS lokalizatorem!
2190 zł

OIO Elektryczna hulajnoga 10 cali biała(pompowane koła)

Elektryczna hulajnoga 10 cali jest stworzony z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
2599 zł

OIO Elektryczna hulajnoga 10 cali czarna (pompowane koła) + GPS

Elektryczna hulajnoga 10 cali jest stworzony z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych. Teraz już z GPS lokalizatorem!
2899 zł

Hulajnoga elektryczna

Wybór odpowiedniej hulajnogi elektrycznej nie jest rzeczą prostą. Dlaczego? Na rynku znajdziemy wiele różnorodnych urządzeń – odmiennych pod względem budowy, szybkości, wytrzymałości czy designu. Większość z nas zdaje sobie sprawę, że to nie jest już wyłącznie zabawką dla dzieci. W przypadku tego gadżetu wiek, waga czy płeć nie grają większej roli…

Rodzaje hulajnóg elektrycznych

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach – tak jest również w przypadku hulajnóg elektrycznych. Poszczególne modele różnią się od siebie pozornie nieistotnymi drobiazgami – wielkością kółek, materiałem, z którego zostały wykonane, prędkością maksymalną… Kluczem do sukcesu jest dobór sprzętu pod indywidualne predyspozycje oraz preferencje osoby mającej na celu jego użytkowanie. Wyróżniamy:

  •   Elektryczną hulajnogę klasyczną oraz składaną – różnice pomiędzy jednym, a drugim modelem są widoczne „na pierwszy rzut oka”. Te drugie są składane, pierwsze zaś posiadają zwartą budowę.
  •   Dla: dzieci, nastolatków oraz dorosłych – modele dla dzieci są małe, kolorowe, najczęściej podparte trzecim kołem i wykonane z plastiku. Dla najmłodszych dedykowane są z siodełkiem. W przypadku produktów dla nastolatków i dla dorosłych nie ma większej różnicy. Hulajnoga elektryczna dla starszych dzieci jest zazwyczaj bardziej kolorowa i lżejsza. Modele dla dorosłych posiadają więcej parametrów dodatkowych.
  •   Elektryczne hulajnogi zróżnicowane pod względem wielkości, twardości, ilości oraz profilu kół – najpopularniejsze są modele z dwoma kołami, ale na rynku znajdziemy również z trzema oraz czteroma. Małe kółka sprawdzą się przy jeździe rekreacyjnej, duże natomiast przeznaczone są dla „zawodowców”. Twarde koła stanowią domenę „akrobatów” i osób wykonujących tricki na hulajnodze. Średniotwarde służą do klasycznej jazdy po asfalcie. Miękkie natomiast są nieocenione przy slalomach. Nie sposób nie wspomnieć również o profilu kół. Płaskie zapewniają maksymalną stabilność i dobrą przyczepność (jazda agresywna). Wąskie i ścięte pozwalają rozwinąć znaczną prędkość (jazda wyścigowa). Okrągłe sprawdzą się przy jeździe rekreacyjnej.
  •   Elektryczne hulajnogi zróżnicowane pod względem napędu – na ryku znajdziemy wszystko, nawet modele z silnikami spalinowymi. Dominują hulajnogi zaopatrzone w akumulator. Modele „z górnej półki” pozwalają osiągnąć duże prędkości.

 

W sklepie "Deskorolka Elektryczna" (Warszawa, ul. Chodakowska,46) można wybrać i kupić różni hulajnogi elektryczne. Zapraszamy na test drive!:)