73 143 41 55, 22 390 63 85

Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice-Wieś

 

 

12345

Hulajnoga elektryczna OIO RT12 DUAL (2000 W, dwa silniki, 12-calowe pompowane kola, wzmocniona rama, LED, dwa amortyzatory)

OIO RT12 DUAL to jedyna w swoim rodzaju hulajnoga elektryczna do ekstremalnej jazdy w każdych warunkach terenowych z silnikiem 2*1000W, niestraszny jej ciężki szutrowy teren, czy bezdroże
4999 zł
Zadzwoń do Sklepu: 731 434 155

 

Hulajnoga elektryczna OiO jest stworzona z myślą o komforcie i ułatwieniu codziennego życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.

Elektryczna Hulajnoga OiO  to pojazd osobowy na odległości do 45 km. Szybki, kompaktowy i łatwy w obsłudze! Waży  28 kg - rama aluminiowa; baterii litowo-polimerowej oraz kół, posiadających własny silnik.

Rama Aluminiowa została przedłużona i wzmocniona. Jest wykonana z lekkich stopów aluminium i ma 2 amortyzatory. Kolumna kierownicy jest wykonana z wytrzymałej stali. Prześwit hulajnogi wynosi rekordowe 17 cm co ułatwia odpychanie się nogą podczas ruszania i jazdy. Wpływa to na oszczędność baterii.

Li-ION akumulator na dzień dzisiejszy jest najbardziej wydajnym modelem akumulatorów. Bateria hulajnogi jest schowana oraz uszczelniona w platformie. Do tego jest całkowicie bezobsługowa i nie potrzebuje żadnych przeglądów serwisowych. Będzie służyć gwarantowane 3-4 lata nie zmniejszając swojej pojemności (utrata pojemności wynosi około 30% po 800 cyklach ładowania).

Bezreduktorowe koła to trwały i sprawdzony mechanizm. Nie posiada żadnych część ruchomych, które w jakikolwiek sposób mogłyby się zużyć. Wydajność kół jest większa o 90% w porównaniu do innych rodzajów. Warto zaznaczyć, że nie tworzą one żadnego hałasu i są praktycznie niezauważalne podczas jazdy. Cechują się również zwiększoną dynamiką oraz wytrzymałością.

Dzięki napędowi na dwa koła, hulajnoga szybko reaguje na zakrętach oraz jest łatwa w kontrolowaniu i prowadzeniu przez użytkownika. Mocne bezreduktorowe koła potrafią rozpędzić hulajnogę do 65 km na godzinę, przy czym nie poddają się i nie tracą w prędkości podczas pokonywania wzniesień.

Bateria ładuje się do 100% w ciągu 6-8h oraz posiada kontroler, który zapobiega przeciążeniom.

Specyfikacja
Silnik 2*1000 Wat, bezszczotkowy, bezobsługowy
Maks. obciążenie 150 kg
Amortyzator Przedni TAK
Amortyzator tylny TAK
Średnica kól 12 cali
Maks. odległość ** 35-60 km
Czas pełnego ładowania 6 - 8 godzin
Akumulator 60V, 15 AH, Li-ION
Waga 28 kg
Maks. prędkość * 65 km/h
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
Maks. kąt elewacji 20°
Wodoodporność IP54 (niewielkie ilości pyłu i bryzgi wody z każdej strony)
*Prędkość zależy od wagi i wzrostu użytkownika, jakości i kąta powierzchni, stanu naładowania baterii, wiatru i temperatury
**Odległość zależy od wagi i wzrostu użytkownika, ilości hamowań i przyspieszeń w trakcie jazdy, prędkości, jakości i kąta powierzchni, wiatru i temperatury
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Bagażnik Torba Hardpouch

Wysoce jakościowy pokrowiec dedykowany do hulajnóg elektrycznych. Wykonany z dbałością o szczegóły z wysokiej klasy matowego PC. Hardpouch jest formą bagażnika lub plecaka, którą szelkami przypinamy do kierownicy.
99 zł