73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, ul. Konrada Roentgena, 46 

CH Ursynów

 

Elektryczna hulajnoga EcoGo 8cali

EcoGo jest stworzony z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
1990 zł

 

Elektryczna Hulajnoga EcoGo to ultra-lekki pojazd osobowy na odległości do 30 km. Szybki, kompaktowy i łatwy w obsłudze! waga stanowi tylko 10.5 kg - jest to zasługa: ramy aluminiowej; baterii
litowo-polimerowej oraz kół, posiadających własny silnik.

 

Rama Aluminiowa została przedłużona i wzmocniona. Jest wykonana ze stopu aluminium i ma 2 absorbera. Kolumna kierownicy jest wykonana ze stali. Odległość pomiędzy powierzchnią a platformą hulajnogi stanowi rekordowe 10 cm co ułatwia proces odpychania się noga podczas jazdy nie kuląc się, i dzięki temu, zaoszczędzać baterię.

 


Li-po akumulator na dzień dzisiejszy jest najbardziej pojemnym (na jednostkę masy) modelem akumulatorów. Bateria jest schowana oraz uszczelniona w platformie elektrycznej hulajnogi. Bateria nie potrzebuje żadnych przeglądów serwisowych i będzie służyć gwarantowane 3-4 lata nie zmniejszając swojej pojemności (utrata pojemności wynosi około 30% po 800 wykonanych ponownych cykli ładowania).

 

Bezreduktorowe koła to trwały i sprawdzony mechanizm. Nie posiada żadnych części, ktćre w ten lub inny sposób mogliby się poddać zużyciu. Wydajność kół jest większa o 90% w porównaniu do innych. Warto zaznaczyć, że nie tworzą one żadnego hałasu i są praktycznie niezauważalne podczas jazdy. Również cechują się zwiększoną dynamiką oraz potęgą.

 

Dzięki napędu na przednie koła, EcoGo szybko reaguje na zakrętach oraz jest łatwy w kontrolowaniu się przez użytkownika. Bezreduktorowe koła są o tyle potężne że potrafią rozpędzić hulajnogę do 26 km na godzinę przy czym nie poddają się i nie tracą w prędkości podczas pokonywania wzniesień.

 

Bateria się ładuje do 100% w ciągu 3-3,5h oraz posiada kontroler, który odpowiada za brak przeciążenia.

Deskorolka elektryczna. Porównanie 6.5, 8, 10 cali. Erlingo.pl
Specyfikacja
Średnica kól 8 дюймов (надувные)
RozetkaProductName ECOGO (сиденье в комплекте)
Pojemność 350 Wat
Maks. prędkość 35 km/h
Maks. odległość 30km
Maks. obciążenie 120kg
Czas pełnego ładowania 3 - 5 godzin
Podświetlenie LED TAK
Wymiary 1020 х 210 х 350mm
Gwarancja 12 miesięcy
Waga 11kg
Maks. kąt elewacji 20°
Akumulator SAMSUNG 36V, 6.6 AH, Li-ION