73 143 41 55, 22 390 63 85

Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice-Wieś

 

 

12345

Hulajnoga elektryczna OIO M4 MAX (1000 W, 48V, 50 km/h, 12AH, bagażnik, szerokie pompowane kola 10cali, hamulce tarczowe, przedni i tylne amortyzatory)

Elektryczna hulajnoga OIO M4 MAX jest stworzona z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
3999 zł
Zadzwoń do Sklepu: 731 434 155

Elektryczna Hulajnoga OIO M4 MAX - to ultra-lekki pojazd osobowy na odległości do 45 km. Szybki, kompaktowy i łatwy w obsłudze! Waga stanowi tylko 26 kg, jest to zasługa: ramy aluminiowej; baterii litowo-polimerowej, oraz kół, posiadających własny silnik.

Rama Aluminiowa została przedłużona i wzmocniona. Jest wykonana ze stopu aluminium i ma absorber. Kolumna kierownicy jest wykonana ze stali. Odległość pomiędzy powierzchnią a platformą hulajnogi stanowi rekordowe 16 cm co ułatwia proces odpychania się noga podczas jazdy nie kuląc się, i dzięki temu, zaoszczędzać baterię.

 

Li-ion akumulator na dzień dzisiejszy jest najbardziej pojemnym (na jednostkę masy) modelem akumulatorów. Bateria jest schowana oraz uszczelniona w platformie elektrycznej hulajnogi. Bateria nie potrzebuje żadnych przeglądów serwisowych (utrata pojemności wynosi około 30% po 800 wykonanych ponownych cykli ładowania).

Bezreduktorowe koła to trwały i sprawdzony mechanizm. Nie posiada żadnych części, ktćre w ten lub inny sposób mogliby się poddać zużyciu. Wydajność kół jest większa o 90% w porównaniu do innych. Warto zaznaczyć, że nie tworzą one żadnego hałasu i są praktycznie niezauważalne podczas jazdy. Również cechują się zwiększoną dynamiką oraz potęgą.

 

Dzięki napędu na tylne koło, hulajnoga szybko reaguje na zakrętach oraz jest łatwa w kontrolowaniu się przez użytkownika. Bezreduktorowe koła są o tyle potężne że potrafią rozpędzić hulajnogę do 50 km na godzinę przy czym nie poddają się i nie tracą w prędkości podczas pokonywania wzniesień.

 

Bateria się ładuje do 100% w ciągu 5-7h oraz posiada kontroler, który odpowiada za brak przeciążenia.

 Dodatkowymi atutami są bagażnik oraz wbudowane zabezpieczenie przed kradzieżą na klucz.

 

Specyfikacja
Średnica kól 10 cali
Maks. prędkość * 50 km/h
Silnik 1000 Wat
Maks. odległość ** Do 45 KM
Maks. kąt elewacji 20°
Waga 26kg
Maks. obciążenie 120kg
Czas pełnego ładowania 4 - 6 godzin
Akumulator 48V, 12 AH, Li-ION
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
*Prędkość zależy od wagi i wzrostu użytkownika, jakości i kąta powierzchni, stanu naładowania baterii, wiatru i temperatury
**Odległość zależy od wagi i wzrostu użytkownika, ilości hamowań i przyspieszeń w trakcie jazdy, prędkości, jakości i kąta powierzchni, wiatru i temperatury
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Bagażnik Torba Hardpouch

Wysoce jakościowy pokrowiec dedykowany do hulajnóg elektrycznych. Wykonany z dbałością o szczegóły z wysokiej klasy matowego PC. Hardpouch jest formą bagażnika lub plecaka, którą szelkami przypinamy do kierownicy.
99 zł