73 143 41 55, 22 390 63 85

Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice-Wieś

 

 

12345

Hulajnoga elektryczna OIO RT7-10 Czarna 10 cali (500 W, światło LED, kierunkowskazy, hamulce tarczowe przednie i tylne, pompowane kola, przedni i tylny amortyzator, światła LED )

Elektryczna hulajnoga OIO RT7-10 jest stworzona z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych.
2399 zł
Zadzwoń do Sklepu: 731 434 155

 

Elektryczna Hulajnoga OIO  RT7-10 cali - to ultra-lekki pojazd osobowy na odległości do 40 km. Szybki, kompaktowy i łatwy w obsłudze! Waga stanowi tylko 21 kg, jest to zasługa: ramy aluminiowej; baterii litowo-polimerowej, oraz kół, posiadających własny silnik.

 

Rama Aluminiowa została przedłużona i wzmocniona. Jest wykonana ze stopu aluminium i ma absorber. Kolumna kierownicy jest wykonana ze stali. Odległość pomiędzy powierzchnią a platformą hulajnogi stanowi rekordowe 10 cm co ułatwia proces odpychania się noga podczas jazdy nie kuląc się, i dzięki temu, zaoszczędzać baterię.

 


Li-ion akumulator na dzień dzisiejszy jest najbardziej pojemnym (na jednostkę masy) modelem akumulatorów. Bateria jest schowana oraz uszczelniona w platformie elektrycznej hulajnogi. Bateria nie potrzebuje żadnych przeglądów serwisowych i będzie służyć 3-4 lata nie zmniejszając swojej pojemności (utrata pojemności wynosi około 30% po 800 wykonanych ponownych cykli ładowania).

 

Bezreduktorowe koła to trwały i sprawdzony mechanizm. Nie posiada żadnych części, ktćre w ten lub inny sposób mogliby się poddać zużyciu. Wydajność kół jest większa o 90% w porównaniu do innych. Warto zaznaczyć, że nie tworzą one żadnego hałasu i są praktycznie niezauważalne podczas jazdy. Również cechują się zwiększoną dynamiką oraz potęgą.

 

Dzięki napędu na tylne koło, hulajnoga szybko reaguje na zakrętach oraz jest łatwa w kontrolowaniu się przez użytkownika. Bezreduktorowe koła są o tyle potężne że potrafią rozpędzić hulajnogę do 45 km na godzinę przy czym nie poddają się i nie tracą w prędkości podczas pokonywania wzniesień.

 

Bateria się ładuje do 100% w ciągu 3-5h oraz posiada kontroler, który odpowiada za brak przeciążenia.

Specyfikacja
Średnica kól 10 cali
Maks. obciążenie 120kg
Czas pełnego ładowania 4 - 6 godzin
Akumulator 36V, 10.4 AH, Li-ION
Wodoodporność IP54 (niewielkie ilości pyłu i bryzgi wody z każdej strony)
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
Maks. odległość ** 30-40 km
Waga 21 kg
Silnik 500 W, bezszczotkowy, bezobsługowy
Maks. prędkość * 45 km/h
*Prędkość zależy od wagi i wzrostu użytkownika, jakości i kąta powierzchni, stanu naładowania baterii, wiatru i temperatury
**Odległość zależy od wagi i wzrostu użytkownika, ilości hamowań i przyspieszeń w trakcie jazdy, prędkości, jakości i kąta powierzchni, wiatru i temperatury