73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

OIO Kozliq S-Line czarny

Prezentujemy nowy innowacyjny produkt wsród pojazdów elektrycznych na polskim rynku - OIO Kozliq S-line.
1990 zł

Ten elektryczny rowerek jest w stanie pokonać dystans do 25 km na jednym ładowaniu dzięki wbudowanemu akumulatorowi Li-Ion o pojemności 4,4 Ah. Kozliq S-line jest wyposażony w komputer, za pomocą którego można sprawdzić prędkość, przebieg, balans akumulatora i ustawić tryb prędkości (początkujący, doświadczony użytkownik, ekspert).

  

OIO Kozliq S-line ma przednie i tylne światła, które można włączyć przyciskiem lub za pomocą wbudowanego czujnika światła. Dodatkowo, tylne światło podczas hamowania świeci się czerwonym, analogicznie do samochodu.


Ten scooter ma tempomat dla maksymalnego komfortu ruchu (funkcja pozwala wybrać i ustalić prędkość i poruszać się z nią do momentu naciśnięcia hamulca lub wyłączenia funkcji). OIO Kozliq S-line ma wbudowaną ładowarkę, która pozwala na ładowanie baterii po drodze (na przykład w kawiarni, na stacji benzynowej itp.) Istnieje również sygnał dźwiękowy, który pozwala czuć się komfortowo wśród innych rowerzystów lub pieszych.

 

Pompowane 12-calowe i 10-calowe koła na aluminiowych felgach zapewniają maksymalną amortyzację i komfort jazdy, a hamulce tarczowe umożliwiają szybkie zatrzymanie w razie potrzeby.OIO Kozliq S-line można złożyć i łatwo transportować. Poziom ochrony przed wilgocią i pyłem IP54, który pozwala radzić sobie z lekkimi rozpryskami wody (np. lekki deszcz)

Specyfikacja
Średnica kól 12'/10'
Maks. prędkość * 25
Waga 13
Czas pełnego ładowania do 2h
Podświetlenie LED TAK
Maks. obciążenie 120kg
Wymiary 970*750*24
Akumulator SAMSUNG 36V, 4.4 AH, Li-ION
Maks. odległość ** 15
Czas na jednym zasięgu *** 1-2 h
Maks. kąt elewacji 20°
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
*- Maksymalna prędkość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru. W celu bezpieczeństwa nie polecamy jazdy na prędkości więcej 10km/h.
**- Maksymalna odległość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru, na twardych albo napompowanych kołach do 2.0 atm. przy prędkości 10km/h od startu i do pełnego rozładowania baterii bez hamowań, skręcań i obrotów. Przy innych parametrach wagi, powierzchni, prędkości, ta in. odległość może być mniejsza w kilka razy.
*** - Czas na jednym zasięgu zależy od wagi, jakości i kąta powierzchni, intensywności i dynamiczności ruchu, ilości skręcań w ciągu jazdy i tak dalej. Wykorzystanie nakładek typu Go-Cart znacznie zmniejsza czas jazdy.
**** - Aplikacja mobilna nie wskazuję na 100% prawidłowe dane o prędkości, przebiegu deskorolki i zasięgu baterii. Dane są odnośne i przysługują dla dodatkowej odnośnej informacji stanu deskorolki.