73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

OIO Kozliq RS-Line biały

Prezentujemy nowy innowacyjny produkt wsród pojazdów elektrycznych na polskim rynku - OIO Kozliq RS-line.
2190 zł

Ten elektryczny rowerek jest w stanie pokonać dystans do 25 km na jednym ładowaniu dzięki wbudowanemu akumulatorowi Li-Ion o pojemności 4,4 Ah. Kozliq RS-line jest wyposażony w komputer, za pomocą którego można sprawdzić prędkość, przebieg, balans akumulatora i ustawić tryb prędkości (początkujący, doświadczony użytkownik, ekspert).

OIO Kozliq RS-line ma przednie i tylne światła, które można włączyć przyciskiem lub za pomocą wbudowanego czujnika światła. Dodatkowo, tylne światło podczas hamowania świeci się czerwonym, analogicznie do samochodu.

  

OIO Kozliq RS-line ma wbudowaną ładowarkę, która pozwala na ładowanie baterii po drodze (na przykład w kawiarni, na stacji benzynowej itp.) Istnieje również sygnał dźwiękowy, który pozwala czuć się komfortowo wśród innych rowerzystów lub pieszych.

 

Pompowane 12-calowe koła na aluminiowych felgach zapewniają maksymalną amortyzację i komfort jazdy, a hamulce tarczowe umożliwiają szybkie zatrzymanie w razie potrzeby.OIO Kozliq RS-line można złożyć i łatwo transportować. Poziom ochrony przed wilgocią i pyłem IP54, który pozwala radzić sobie z lekkimi rozpryskami wody (np. lekki deszcz)Rama OIO Kozliq RS-line jest wykonana z aluminium.

Specyfikacja
Średnica kól 12'
Maks. prędkość * 25
Waga 13
Czas pełnego ładowania do 2h
Podświetlenie LED TAK
Maks. obciążenie 120kg
Wymiary 970*750*24
Akumulator SAMSUNG 36V, 4.4 AH, Li-ION
Maks. odległość ** 15
Czas na jednym zasięgu *** 1-2 h
Maks. kąt elewacji 20°
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
*- Maksymalna prędkość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru. W celu bezpieczeństwa nie polecamy jazdy na prędkości więcej 10km/h.
**- Maksymalna odległość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru, na twardych albo napompowanych kołach do 2.0 atm. przy prędkości 10km/h od startu i do pełnego rozładowania baterii bez hamowań, skręcań i obrotów. Przy innych parametrach wagi, powierzchni, prędkości, ta in. odległość może być mniejsza w kilka razy.
*** - Czas na jednym zasięgu zależy od wagi, jakości i kąta powierzchni, intensywności i dynamiczności ruchu, ilości skręcań w ciągu jazdy i tak dalej. Wykorzystanie nakładek typu Go-Cart znacznie zmniejsza czas jazdy.
**** - Aplikacja mobilna nie wskazuję na 100% prawidłowe dane o prędkości, przebiegu deskorolki i zasięgu baterii. Dane są odnośne i przysługują dla dodatkowej odnośnej informacji stanu deskorolki.