73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

12345

OIO Fat Bike 20 cali

Jednoślad wyposażony został w pojemny akumulator Samsung dzięki któremu można przebyć wiele kilometrów bez konieczności ładowania. Rower posiada oczywiście wzmocnioną ramę, przystosowaną do jego charakteru, poza szerokimi oponami amortyzacją nierówności zajmuje się wysokiej klasy widelec. Koła w rozmiarze 20” pozwolą na płynną, stabilną jazdę. W propozycji marki OIO został zastosowany 7-biegowy napęd Shimano zapewniający czyste, szybkie przełożenia. Również Tektro dołożyła swoje słowo w kwestii hamulców tarczowych pozwalających na bezpieczne i płynne zmiany prędkości w dowolnym terenie. Uwieńczeniem dzieła jest prowadzenie przewodów wewnątrz ramy, dzięki czemu te nie są narażone na trudne warunki, a dodatkowo wyglądają bardzo dobrze.
5490 zł
Zadzwoń do Sklepu: 731 434 155

Czym jest fatbike? To nic innego, jak rower górski wyposażony w niesamowicie szerokie opony. Takie modele zapewniają maksimum przyczepności w ekstremalnie trudnych terenach, pozwalają na przebycie wielu kilometrów po piaszczystej plaży, czy podróż po ośnieżonych górach. Takie trasy jednak, mimo wsparcia oferowanego przez szerokie ogumienie, wciąż wymagają od rowerzysty ogromu energii i bardzo dobrej kondycji. Dlatego właśnie powstały rowery elektryczne fatbike – by znieść ograniczenia idące za ludzkimi niedoskonałościami i pozwolić każdemu chętnemu z łatwością przejechać przez błoto, piach i śnieg.

Rowery fatbike zbierają coraz większą popularność i w naszym kraju. Użytkownicy takich jednośladów z pewnością wciąż spotykają się z ciekawymi spojrzeniami, czy uwagami dotyczącymi ich pojazdów, jednak tylko oni wiedzą, jak to rozwiązanie wpływa na komfort jazdy po ciężkich trasach. Fatbike to bezustanne wyzwanie, by dokonać jeszcze więcej i przejechać przez kolejne niezbadane tereny. Z takim rowerem nie można się nudzić, na nim możesz próbować dogonić zachodzące słońce nad plażą, czy wjechać w las zaraz po ulewie. Gdy dodatkowo wspiera Cię silnik elektryczny, czujesz, że możesz wszystko. Połączenie szerokich opon z mocą płynącą z napędu dodaje skrzydeł i sprawia, że czujesz się jeszcze lepiej i możesz odkryć więcej uroków miejsc, do których wcześniej nie udało Ci się dotrzeć.

Jednoślad wyposażony został w pojemny akumulator Samsung dzięki któremu można przebyć wiele kilometrów bez konieczności ładowania. Rower posiada oczywiście wzmocnioną ramę, przystosowaną do jego charakteru, poza szerokimi oponami amortyzacją nierówności zajmuje się wysokiej klasy widelec. Koła w rozmiarze 20” pozwolą na płynną, stabilną jazdę. W propozycji marki OIO został zastosowany 7-biegowy napęd Shimano zapewniający czyste, szybkie przełożenia. Również Tektro dołożyła swoje słowo w kwestii hamulców tarczowych pozwalających na bezpieczne i płynne zmiany prędkości w dowolnym terenie. Uwieńczeniem dzieła jest prowadzenie przewodów wewnątrz ramy, dzięki czemu te nie są narażone na trudne warunki, a dodatkowo wyglądają bardzo dobrze.OIO Fat Bike 20 cali

Specyfikacja
Średnica kól 20 cali
Silnik 350 W, bezszczotkowy, bezobsługowy
Maks. prędkość * 45 km/h
Maks. odległość ** 35-60 km
Maks. kąt elewacji 20°
Waga 23 kg
Maks. obciążenie 120kg
Czas pełnego ładowania 4 - 6 godzin
Podświetlenie LED TAK
Manetka Shimano SIS Index
Wyświetlacz LCD Wskazanie stanu naładowania baterii, poziom wsparcia, prędkość.
Liczba biegów 7
Przerzutka tylna SHIMANO Tourney
Hamulce tarczowe Tektro
Rama Aluminiowa
Amortyzator Przedni TAK, oraz opony Fat
Amortyzator tylny TAK, oraz opony Fat
Akumulator 36V, 10.4 AH, Li-ION
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.