73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

12345

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

OIO Elektryczna hulajnoga 10 cali czarna (pompowane koła) + GPS

Elektryczna hulajnoga 10 cali jest stworzony z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych. Teraz już z GPS lokalizatorem!
2899 zł
Zadzwoń do Sklepu: 731 434 155

Elektryczna Hulajnoga 10 cali - to ultra-lekki pojazd osobowy na odległości do 30 km. Szybki, kompaktowy i łatwy w obsłudze! Waga stanowi tylko 18 kg, jest to zasługa: ramy aluminiowej; baterii litowo-polimerowej, oraz kół, posiadających własny silnik.

 

Rama Aluminiowa została przedłużona i wzmocniona. Jest wykonana ze stopu aluminium i ma absorber. Kolumna kierownicy jest wykonana ze stali. Odległość pomiędzy powierzchnią a platformą hulajnogi stanowi rekordowe 10 cm co ułatwia proces odpychania się noga podczas jazdy nie kuląc się, i dzięki temu, zaoszczędzać baterię.

 


Li-ion akumulator na dzień dzisiejszy jest najbardziej pojemnym (na jednostkę masy) modelem akumulatorów. Bateria jest schowana oraz uszczelniona w platformie elektrycznej hulajnogi. Bateria nie potrzebuje żadnych przeglądów serwisowych i będzie służyć 3-4 lata nie zmniejszając swojej pojemności (utrata pojemności wynosi około 30% po 800 wykonanych ponownych cykli ładowania).

 

Bezreduktorowe koła to trwały i sprawdzony mechanizm. Nie posiada żadnych części, ktćre w ten lub inny sposób mogliby się poddać zużyciu. Wydajność kół jest większa o 90% w porównaniu do innych. Warto zaznaczyć, że nie tworzą one żadnego hałasu i są praktycznie niezauważalne podczas jazdy. Również cechują się zwiększoną dynamiką oraz potęgą.

 

Dzięki napędu na tylne koło, hulajnoga szybko reaguje na zakrętach oraz jest łatwa w kontrolowaniu się przez użytkownika. Bezreduktorowe koła są o tyle potężne że potrafią rozpędzić hulajnogę do 35 km na godzinę przy czym nie poddają się i nie tracą w prędkości podczas pokonywania wzniesień.

 

Bateria się ładuje do 100% w ciągu 3-5h oraz posiada kontroler, który odpowiada za brak przeciążenia.

Hulajnoga posiada wmontowany GPS lokalizator dla maksymalnego bezpieczeństwa. GPS zawsze pracuje nawet kiedy hulajnoga jest wyłączona. Sprawdzić lokalizację można przez stronę internetową albo przez aplikację mobilną. 

To jest wygodnie dla sprawdzania przejazdu, prędkości, albo żeby łatwo znaleźć hulajnogę w razie kradzieży.

 

Specyfikacja
Średnica kól 10 cali
Silnik 350 Wat, bezszczotkowy, bezobsługowy
Maks. prędkość * 42 km/h
Maks. odległość ** 30-40km
Waga 18kg
Maks. obciążenie 120kg
Czas pełnego ładowania 4 - 6 godzin
Podświetlenie LED TAK
Akumulator 36V, 10.4 AH, Li-ION
Wymiary 1070*350*235
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
Wodoodporność IP54 (niewielkie ilości pyłu i bryzgi wody z każdej strony)