73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

OIO City Bike Green

Idealnie sprawdza się jako rower miejski. Rower wyposażony jest w wysokiej klasy akumulator 10,4 Ah (Samsung). Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rowerzystów
5590 zł
4990 zł

Rower elekteryczny OIO City Bike PRO został stworzony z myślą o każdym miłośniku dalekich wypraw, oczekującym elektrycznego wsparcia, które nie pozwoli mu na zakończenie wycieczki szybciej, niż planował. OIO stworzyło przedstawiony jednoślad wraz z komponentami firm takich, jak Tetro, czy Shimano, rower niezawodny, gotowy wręcz na podróż dookoła świata! Zamontowane w nim hamulce doskonale reagują, a oświetlenie zapewnia bezpieczeństwo po zmroku

OIO

Specyfikacja
Średnica kól 26 cali
Silnik 350 Wat, bezszczotkowy, bezobsługowy
Maks. prędkość * 45 km/h
Maks. odległość ** 35-60 km
Maks. kąt elewacji 20°
Waga 21 kg
Maks. obciążenie 120kg
Czas pełnego ładowania 4 - 6 godzin
Podświetlenie LED TAK
Manetka Shimano SIS Index
Wyświetlacz LCD Wskazanie stanu naładowania baterii, poziom wsparcia, prędkość.
Liczba biegów 21
Przerzutka przednia SHIMANO Tourney
Przerzutka tylna SHIMANO Tourney
Hamulce Tarczowe
Akumulator 36V, 8.8 AH, Li-ION
Rama Aluminiowa
Amortyzator Przedni TAK
Amortyzator tylny NIE
Gwarancja 24 miesiące na ramę, elektronikę oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na ramę, elektronikę oraz 6 miesięcy na baterie.
*- Maksymalna prędkość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru. W celu bezpieczeństwa nie polecamy jazdy na prędkości więcej 10km/h.
**- Maksymalna odległość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru, na twardych albo napompowanych kołach do 2.0 atm. przy prędkości 10km/h od startu i do pełnego rozładowania baterii bez hamowań, skręcań i obrotów. Przy innych parametrach wagi, powierzchni, prędkości, ta in. odległość może być mniejsza w kilka razy.
*** - Czas na jednym zasięgu zależy od wagi, jakości i kąta powierzchni, intensywności i dynamiczności ruchu, ilości skręcań w ciągu jazdy i tak dalej. Wykorzystanie nakładek typu Go-Cart znacznie zmniejsza czas jazdy.
**** - Aplikacja mobilna nie wskazuję na 100% prawidłowe dane o prędkości, przebiegu deskorolki i zasięgu baterii. Dane są odnośne i przysługują dla dodatkowej odnośnej informacji stanu deskorolki.