73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Żupnicza 17 

 

 

NINEBOT PRO White

1999 zł
1399 zł

Ninebot Pro Smart Balance. Co to jest.

Ninebot Pro Smart Balance to najmniejszy pojazd w rodzinie Ninebota. Nowoczesny żyroskop pomaga w bezpieczny i intuicyjny sposób przemieszczać się , nawet najmłodszym z wielką łatwością, płynnością i przyjemnością.

Ninebot Smart Balance - to coś pomiędzy hoverboardem i segwajem. Od hoverboarda, Ninebot dostał małe koła, od segwaya - możliwość skręcenia za pomocą pionowej kierownicy. W przeciwieństwie do hoverboarda, gdzie prawa i lewa część może się poruszać niezależnie od drugiej, co generuję możliwość skręcenia w jedną lub drugą stronę, w Ninebot mini platforma pojazdu jest całościowa, a skręcanie odbywa się za pomocą pionowej kierownicy, zaciśniętej pomiędzy kolanami.

Zalety Ninebot Pro Smart Balance

Ninebot mini to bardzo nowoczesne i wygodne do poruszania się urządzenie. Dzięki 10,5-calowym kołom ten mini-segway może pokonać różnego rodzaju przeszkody, na przykład, na nim z łatwością można się poruszać na bruku, żwirze lub po drodze niskiej jakości .

Rozwija prędkość do 16 kilometrów na godzinę. Całej baterii wystarczy na więcej niż 20 kilometrów (liczba ta może ulec zmianie, biorąc pod uwagę kąt, powierzchnie, intensywność jazdy oraz wagę użytkownika).

Aby dokładnie poznać wszystkie wskaźniki, wystarczy na swoim telefonie zainstalować aplikację (obsługiwane są systemy operacyjne іОЅ oraz Android), włączyć Bluetooth w telefonie i zalogować się do aplikacji. Przez chwilę możesz dowiedzieć się

  • prędkość;

  • przebieg;

  • informacje dot., naładowania baterii.

 

Mimo tego, możesz dostosować ninebota  do swoich potrzeb lub potrzeb dziecka. A gdy jesteś zmęczony i chcesz się zrelaksować, możesz bawić się Ninebotem jako zabawka na zdalne sterowanie, dlatego w ustawieniach jest specjalny rozdział.

 

Ninebot mini zawiera,  również, światełka LED, które mogą oświetlać drogę w nocy i robić Ciebie widocznym dla samochodów i innych uczestników ruchu.

Specyfikacja
Średnica kól 10.5 cali
Maks. prędkość * 14.5 km/h
Maks. odległość ** 16km
Maks. kąt elewacji 15°
Waga 12.8kg
Maks. obciążenie 120kg
Pilot zdalnego sterowania Nie
Akumulator SAMSUNG 36V, 4.4 AH, Li-ION
Gwarancja 12 miesięcy
Pojemność 2*500 Wat
Aplikacja mobilna **** TAK
*- Maksymalna prędkość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru. W celu bezpieczeństwa nie polecamy jazdy na prędkości więcej 10km/h.
**- Maksymalna odległość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru, na twardych albo napompowanych kołach do 2.0 atm. przy prędkości 10km/h od startu i do pełnego rozładowania baterii bez hamowań, skręcań i obrotów. Przy innych parametrach wagi, powierzchni, prędkości, ta in. odległość może być mniejsza w kilka razy.
*** - Czas na jednym zasięgu zależy od wagi, jakości i kąta powierzchni, intensywności i dynamiczności ruchu, ilości skręcań w ciągu jazdy i tak dalej. Wykorzystanie nakładek typu Go-Cart znacznie zmniejsza czas jazdy.
**** - Aplikacja mobilna nie wskazuję na 100% prawidłowe dane o prędkości, przebiegu deskorolki i zasięgu baterii. Dane są odnośne i przysługują dla dodatkowej odnośnej informacji stanu deskorolki.