73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 02-295, Emaliowa 15

 

 

12345

NINEBOT PRO White

1490 zł
Zadzwoń do Sklepu: 731 434 155

Ninebot Pro Smart Balance. Co to jest.

Ninebot Pro Smart Balance to najmniejszy pojazd w rodzinie Ninebota. Nowoczesny żyroskop pomaga w bezpieczny i intuicyjny sposób przemieszczać się , nawet najmłodszym z wielką łatwością, płynnością i przyjemnością.

Ninebot Smart Balance - to coś pomiędzy hoverboardem i segwajem. Od hoverboarda, Ninebot dostał małe koła, od segwaya - możliwość skręcenia za pomocą pionowej kierownicy. W przeciwieństwie do hoverboarda, gdzie prawa i lewa część może się poruszać niezależnie od drugiej, co generuję możliwość skręcenia w jedną lub drugą stronę, w Ninebot mini platforma pojazdu jest całościowa, a skręcanie odbywa się za pomocą pionowej kierownicy, zaciśniętej pomiędzy kolanami.

Zalety Ninebot Pro Smart Balance

Ninebot mini to bardzo nowoczesne i wygodne do poruszania się urządzenie. Dzięki 10,5-calowym kołom ten mini-segway może pokonać różnego rodzaju przeszkody, na przykład, na nim z łatwością można się poruszać na bruku, żwirze lub po drodze niskiej jakości .

Rozwija prędkość do 16 kilometrów na godzinę. Całej baterii wystarczy na więcej niż 20 kilometrów (liczba ta może ulec zmianie, biorąc pod uwagę kąt, powierzchnie, intensywność jazdy oraz wagę użytkownika).

Aby dokładnie poznać wszystkie wskaźniki, wystarczy na swoim telefonie zainstalować aplikację (obsługiwane są systemy operacyjne іОЅ oraz Android), włączyć Bluetooth w telefonie i zalogować się do aplikacji. Przez chwilę możesz dowiedzieć się

  • prędkość;

  • przebieg;

  • informacje dot., naładowania baterii.

 

Mimo tego, możesz dostosować ninebota  do swoich potrzeb lub potrzeb dziecka. A gdy jesteś zmęczony i chcesz się zrelaksować, możesz bawić się Ninebotem jako zabawka na zdalne sterowanie, dlatego w ustawieniach jest specjalny rozdział.

 

Ninebot mini zawiera,  również, światełka LED, które mogą oświetlać drogę w nocy i robić Ciebie widocznym dla samochodów i innych uczestników ruchu.

Specyfikacja
Średnica kól 10.5 cali
Maks. prędkość * 14.5 km/h
Maks. odległość ** 16km
Maks. kąt elewacji 15°
Waga 12.8kg
Maks. obciążenie 120kg
Pilot zdalnego sterowania Nie
Akumulator SAMSUNG 36V, 4.4 AH, Li-ION
Silnik 2*500 Wat
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
Aplikacja mobilna **** TAK
Wodoodporność IP54 (niewielkie ilości pyłu i bryzgi wody z każdej strony)
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: