73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

12345

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

Hulajnoga elektryczna z siedzeniem OIO RT3 Kremowa 8cali (350 W, możliwość doładowywania telefonu, pompowane koło, dwa amortyzatory, boczne światła LED)

Elektryczna hulajnoga OIO RT3 ma prostą, minimalistyczną konstrukcję, w której każdy detal działa na rzecz wygody i łatwości użytkowania. Aby zapewnić najbardziej komfortowe i ekscytujące doznania podczas jazdy, hulajnoga otrzymała solidną, składaną konstrukcję, długą kierownicę i dwa amortyzatory, które pochłaniają wstrząsy.
2290 zł
Zadzwoń do Sklepu: 731 434 155

Elektryczna Hulajnoga OiO  to ultra-lekki pojazd osobowy na odległości do 30 km. Szybki, kompaktowy i łatwy w obsłudze! Waży tylko 16 kg - jest to zasługa: ramy aluminiowej; baterii litowo-polimerowej oraz kół, posiadających własny silnik.

Rama Aluminiowa została przedłużona i wzmocniona. Jest wykonana z lekkich stopów aluminium i ma 2 amortyzatory. Kolumna kierownicy jest wykonana z wytrzymałej stali. Prześwit hulajnogi wynosi rekordowe 13 cm co ułatwia odpychanie się nogą podczas ruszania i jazdy. Wpływa to na oszczędność baterii.

Li-ION akumulator na dzień dzisiejszy jest najbardziej wydajnym modelem akumulatorów. Bateria hulajnogi jest schowana oraz uszczelniona w platformie. Do tego jest całkowicie bezobsługowa i nie potrzebuje żadnych przeglądów serwisowych. Będzie służyć gwarantowane 3-4 lata nie zmniejszając swojej pojemności (utrata pojemności wynosi około 30% po 800 cyklach ładowania).

Bezreduktorowe koła to trwały i sprawdzony mechanizm. Nie posiada żadnych część ruchomych, które w jakikolwiek sposób mogłyby się zużyć. Wydajność kół jest większa o 90% w porównaniu do innych rodzajów. Warto zaznaczyć, że nie tworzą one żadnego hałasu i są praktycznie niezauważalne podczas jazdy. Cechują się również zwiększoną dynamiką oraz wytrzymałością.

Dzięki napędowi na tylnie koło, hulajnoga szybko reaguje na zakrętach oraz jest łatwa w kontrolowaniu i prowadzeniu przez użytkownika. Mocne bezreduktorowe koła potrafią rozpędzić hulajnogę do 32 km na godzinę.

Bateria ładuje się do 100% w ciągu 4-5h oraz posiada kontroler, który zapobiega przeciążeniom.

Specyfikacja
Średnica kól 8 cali
Akumulator 36V, 5.2 AH, Li-ION
Waga 14 kg
Maks. odległość ** 16km
Silnik 350 Wat, bezszczotkowy, bezobsługowy
Maks. obciążenie 120kg
Podświetlenie LED TAK
Wymiary 1020 х 210 х 350mm
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
Maks. kąt elewacji 20°
Czas pełnego ładowania 3 - 5 godzin
Maks. prędkość * 32 km/h
Wodoodporność IP54 (niewielkie ilości pyłu i bryzgi wody z każdej strony)
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: