73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 02-295, Emaliowa 15

 

 

12345

Hulajnoga elektryczna OIO RT2 Kremowa 8cali (350 W, możliwość doładowywania telefonu, pompowane koło amortyzator, hamulec bębnowy, boczne światła)

OIO RT2 hulajnoga elektryczna dla młodzieży i dorosłych Dzięki kompaktowym kształtom i możliwości składania, można ją zabrać ze sobą do tramwaju lub schować w bagażniku. Jedna z najbardziej komfortowych hulajnóg dla użytkowania w mieście.
1499 zł
Zadzwoń do Sklepu: 731 434 155

Elektryczna Hulajnoga OiO  to ultra-lekki pojazd osobowy na odległości do 20 km. Szybki, kompaktowy i łatwy w obsłudze! Waży tylko 14 kg - jest to zasługa: ramy aluminiowej; baterii litowo-polimerowej oraz kół, posiadających własny silnik.

Rama Aluminiowa została przedłużona i wzmocniona. Jest wykonana z lekkich stopów aluminium i ma przedni amortyzator. Kolumna kierownicy jest wykonana z wytrzymałej stali. Prześwit hulajnogi wynosi rekordowe 13cm co ułatwia odpychanie się nogą podczas ruszania i jazdy. Wpływa to na oszczędność baterii.

Li-ION akumulator na dzień dzisiejszy jest najbardziej wydajnym modelem akumulatorów. Bateria hulajnogi jest schowana oraz uszczelniona w platformie. Do tego jest całkowicie bezobsługowa i nie potrzebuje żadnych przeglądów serwisowych. Będzie służyć gwarantowane 3-4 lata nie zmniejszając swojej pojemności (utrata pojemności wynosi około 30% po 800 cyklach ładowania).

Bezreduktorowe koła to trwały i sprawdzony mechanizm. Nie posiada żadnych część ruchomych, które w jakikolwiek sposób mogłyby się zużyć. Wydajność kół jest większa o 90% w porównaniu do innych rodzajów. Warto zaznaczyć, że nie tworzą one żadnego hałasu i są praktycznie niezauważalne podczas jazdy. Cechują się również zwiększoną dynamiką oraz wytrzymałością.

Dzięki napędowi na tylnie koło, hulajnoga szybko reaguje na zakrętach oraz jest łatwa w kontrolowaniu i prowadzeniu przez użytkownika. Mocne bezreduktorowe koła potrafią rozpędzić hulajnogę do 32 km na godzinę, przy czym nie poddają się i nie tracą w prędkości podczas pokonywania wzniesień.

Bateria ładuje się do 100% w ciągu 3-3,5h oraz posiada kontroler, który zapobiega przeciążeniom.

Specyfikacja
Średnica kól 8 cali
Akumulator 36V, 5.2 AH, Li-ION
Waga 14 kg
Maks. odległość ** 16km
Silnik 350 Wat, bezszczotkowy, bezobsługowy
Maks. obciążenie 120kg
Podświetlenie LED TAK
Wymiary 1020 х 210 х 350mm
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
Maks. kąt elewacji 20°
Czas pełnego ładowania 3 - 5 godzin
Maks. prędkość * 32 km/h
Wodoodporność IP54 (niewielkie ilości pyłu i bryzgi wody z każdej strony)
*Prędkość zależy od wagi i wzrostu użytkownika, jakości i kąta powierzchni, stanu naładowania baterii, wiatru i temperatury
**Odległość zależy od wagi i wzrostu użytkownika, ilości hamowań i przyspieszeń w trakcie jazdy, prędkości, jakości i kąta powierzchni, wiatru i temperatury