73 143 41 55, 22 390 63 85

Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice-Wieś

 

 

12345

Gokart Rider

Gokart to innowacyjny sposób przemieszczania się! Urządzeniem sterujesz rękoma za pomocą dwóch drążków. Jazda na Gokardzie jest prosta jak budowa cepa- wsiadasz i jedziesz. Trzy koła i stalowa konstrukcja, to pewność stabilnej i bezpiecznej jazdy. Gokartem w wersji Comfort jazda jest jeszcze przyjemniejsza!
579 zł
Zadzwoń do Sklepu: 731 434 155

Posiadasz już własnego hoverborda? Najwyższy czas odkryć jego nowe możliwości przemieszczania się z nakładką  Gokart. Dopasuj długość przedniego ramienia do swojej postury i poczuj się jak kierowca rajdowy! Zbuduj własny tor w ogrodzie i poczuj emocje w rywalizacji.

Gokart to innowacyjny sposób przemieszczania się! Urządzeniem sterujesz rękoma za pomocą kierownicy. Jazda na Gokardzie jest prosta jak budowa cepa- wsiadasz i jedziesz. Cztery koła i stalowa konstrukcja, to pewność stabilnej i bezpiecznej jazdy. Gokartem w wersji Comfotr jazda jest jeszcze przyjemniejsza!

Główne atuty Gokarta :

Jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami hoverbordów (GoBoard, SkyMaster, Razor, Kawasaki i inne)

Maksymalne obciążenie - 120kg

Antypoślizgowe podkładki pod stopy

Zero hałasu -  Gokart jest praktycznie niesłyszalny

Możliwość jazdy do przodu, do tyłu i obrót 360 stopni

Sterowanie ręczne

Regulowana długość przedniego ramienia

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

LIMITED EDITION Deskorolka elektryczna OIO Allroad 10.5’ Cosmos Shine ( LED; Bluetooth; Torba; Automatyczne balansowanie)

Allroad 10.5” Future Edition z potężnymi kołami o średnicy 10,5 cali. Jest to model nowej generacji. Nowy, ekskluzywny, ergonomiczny design, który łączy unowocześnioną obudowę o matowym wykończeniu oraz błyszczące wstawki. Teraz również dostępny z funkcją automatycznego balansowania.
979 zł

Deskorolka elektryczna OIO Allroad 10’ Red-Blue Fire (LED; Bluetooth; Torba; Automatyczne balansowanie)

Hoverboard Allroad z kołami 10 cali w wersji Digital - ulepszone matrycy.
879 zł

LIMITED EDITION Deskorolka elektryczna OIO Allroad 10.5’ Space Blue ( LED; Bluetooth; Torba; Automatyczne balansowanie)

Future Edition z potężnymi kołami o średnicy 10,5 cali. Jest to model nowej generacji. Nowy, ekskluzywny, ergonomiczny design, który łączy unowocześnioną obudowę o matowym wykończeniu oraz błyszczące wstawki.
979 zł