73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

Eswing X2 Hammer

Pojazd Elektryczny Eswing X2 Hammer - to nowa generacja Off-road pojazdów elektrycznych w dobrej cenie
6990 zł

Eswing X2 Hammer

Pojazd Eswing X2 Hammer wyposażony w bezszczotkowy, podwójny silnik. Zastosowanie najnowszych rozwiązań zapewnia mu wysoką prawdziwą moc 1000W. Eswing X2 Hammer sobie bez problemu w jeździe na terenie płaskim jak i górskim. Ze względu na dużą moc oraz uniwersalność, jest pojazdem zachwalanym zarówno przez klientów indywidualnych jak i firmy rekreacyjne (hotele, ośrodki wypoczynkowe, rezerwaty), ochrony (straż graniczna, agencje ochrony) czy firmy eventowe.

Pojazd elektryczny Pojazd Eswing X2 Hammer został wypasożany w silny akumulator Li-Ion 48V 12Ah firmy Samsung. W pełni naładowany akumulator pozwala pokonać maksymalną odległość 25 - 30km.

 

Pojazd elektryczny Eswing X2 Hammer został wyposażony w duże 19" koła. Dzięki takiemu zastosowaniu, pojazd idealnie sprawdza się w każdym terenie - nawet górskim. Dodatkowo duże koła pozwalają każdemu użytkownikowi poczuć radość z jazdy pojazdem z zachowaniem większego bezpieczeństwa.

 

Dzięki zastosowaniu inteligentnego wyświetlacza w pojeździe elektrycznym Eswing X2 Hammer, możemy w bardzo wygodny sposób sterować pojazdem oraz na bieżąco śledzić jego parametry lub statystyki jazdy jak np. prędkość czy aktualny wskaźnik baterii. Wyświetlacz jest mały i kompaktowy.

 

Pojazd ma 2 piloty dla sterowania, blokowania, odblokowania ta innych możliwości.

Światła LED z przodu i tylu są bardzo wygodne dla jazdy w ciemny czas.

 

Specyfikacja
Średnica kól 19 cali
Silnik 2*500 Wat
Maks. prędkość * 23 km/h
Maks. odległość ** 30km
Maks. kąt elewacji 35
Waga 58kg
Maks. obciążenie 150kg
Czas pełnego ładowania 4 - 6 godzin
Podświetlenie LED TAK
Pilot zdalnego sterowania Tak (2 w zestawie)
Wymiary 92*50*70cm
Akumulator Samsung Li-Ion 48V, 12Ah
Wodoodporność IP54 (niewielkie ilości pyłu i bryzgi wody z każdej strony)
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
Czas na jednym zasięgu *** 1,5-3h
*- Maksymalna prędkość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru. W celu bezpieczeństwa nie polecamy jazdy na prędkości więcej 10km/h.
**- Maksymalna odległość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru, na twardych albo napompowanych kołach do 2.0 atm. przy prędkości 10km/h od startu i do pełnego rozładowania baterii bez hamowań, skręcań i obrotów. Przy innych parametrach wagi, powierzchni, prędkości, ta in. odległość może być mniejsza w kilka razy.
*** - Czas na jednym zasięgu zależy od wagi, jakości i kąta powierzchni, intensywności i dynamiczności ruchu, ilości skręcań w ciągu jazdy i tak dalej. Wykorzystanie nakładek typu Go-Cart znacznie zmniejsza czas jazdy.
**** - Aplikacja mobilna nie wskazuję na 100% prawidłowe dane o prędkości, przebiegu deskorolki i zasięgu baterii. Dane są odnośne i przysługują dla dodatkowej odnośnej informacji stanu deskorolki.