73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

Elektryczna hulajnoga EcoGo 8cali + GPS

EcoGo jest stworzony z myślą o komforcie i ułatwieniu życia użytkownikowi. Zapomnijmy o zbędnych łańcuchach i reduktorach mechanicznych. Teraz już z GPS lokalizatorem!
2190 zł

 

Elektryczna Hulajnoga EcoGo to ultra-lekki pojazd osobowy na odległości do 30 km. Szybki, kompaktowy i łatwy w obsłudze! waga stanowi tylko 10.5 kg - jest to zasługa: ramy aluminiowej; baterii
litowo-polimerowej oraz kół, posiadających własny silnik.

 

Rama Aluminiowa została przedłużona i wzmocniona. Jest wykonana ze stopu aluminium i ma 2 absorbera. Kolumna kierownicy jest wykonana ze stali. Odległość pomiędzy powierzchnią a platformą hulajnogi stanowi rekordowe 10 cm co ułatwia proces odpychania się noga podczas jazdy nie kuląc się, i dzięki temu, zaoszczędzać baterię.

 


Li-po akumulator na dzień dzisiejszy jest najbardziej pojemnym (na jednostkę masy) modelem akumulatorów. Bateria jest schowana oraz uszczelniona w platformie elektrycznej hulajnogi. Bateria nie potrzebuje żadnych przeglądów serwisowych i będzie służyć gwarantowane 3-4 lata nie zmniejszając swojej pojemności (utrata pojemności wynosi około 30% po 800 wykonanych ponownych cykli ładowania).

 

Bezreduktorowe koła to trwały i sprawdzony mechanizm. Nie posiada żadnych części, ktćre w ten lub inny sposób mogliby się poddać zużyciu. Wydajność kół jest większa o 90% w porównaniu do innych. Warto zaznaczyć, że nie tworzą one żadnego hałasu i są praktycznie niezauważalne podczas jazdy. Również cechują się zwiększoną dynamiką oraz potęgą.

 

Dzięki napędu na przednie koła, EcoGo szybko reaguje na zakrętach oraz jest łatwy w kontrolowaniu się przez użytkownika. Bezreduktorowe koła są o tyle potężne że potrafią rozpędzić hulajnogę do 26 km na godzinę przy czym nie poddają się i nie tracą w prędkości podczas pokonywania wzniesień.  

Bateria się ładuje do 100% w ciągu 3-3,5h oraz posiada kontroler, który odpowiada za brak przeciążenia.

Hulajnoga posiada wmontowany GPS lokalizator dla maksymalnego bezpieczeństwa. GPS zawsze pracuje nawet kiedy hulajnoga jest wyłączona. Sprawdzić lokalizację można przez stronę internetową albo przez aplikację mobilną. 

To jest wygodnie dla sprawdzania przejazdu, prędkości, albo żeby łatwo znaleźć hulajnogę w razie kradzieży.

 

Specyfikacja
Średnica kól 8 cali
Czas pełnego ładowania 3 - 5 godzin
Maks. prędkość * 32 km/h
Silnik 350 Wat, bezszczotkowy, bezobsługowy
Maks. odległość ** 30km
Maks. obciążenie 120kg
Podświetlenie LED TAK
Wymiary 1020 х 210 х 350mm
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
Waga 11kg
Maks. kąt elewacji 20°
Akumulator SAMSUNG 36V, 6.6 AH, Li-ION
Wodoodporność IP54 (niewielkie ilości pyłu i bryzgi wody z każdej strony)
*- Maksymalna prędkość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru. W celu bezpieczeństwa nie polecamy jazdy na prędkości więcej 10km/h.
**- Maksymalna odległość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru, na twardych albo napompowanych kołach do 2.0 atm. przy prędkości 10km/h od startu i do pełnego rozładowania baterii bez hamowań, skręcań i obrotów. Przy innych parametrach wagi, powierzchni, prędkości, ta in. odległość może być mniejsza w kilka razy.
*** - Czas na jednym zasięgu zależy od wagi, jakości i kąta powierzchni, intensywności i dynamiczności ruchu, ilości skręcań w ciągu jazdy i tak dalej. Wykorzystanie nakładek typu Go-Cart znacznie zmniejsza czas jazdy.
**** - Aplikacja mobilna nie wskazuję na 100% prawidłowe dane o prędkości, przebiegu deskorolki i zasięgu baterii. Dane są odnośne i przysługują dla dodatkowej odnośnej informacji stanu deskorolki.