73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

Elektryczna hulajnoga 5'

Elektryczna hulajnoga - to lekka model wśród hulajnóg, waga której stanowi 7,3kg!
1190 zł
990 zł

Przedstawiamy Państwa uwadze lekką, elektryczną hulajnogę dla dorosłych z akumulatorem pojemnością 4.4Ah, którego wystarczy na 20 km! Maksymalne obciążenie to 120 kg, a nadal ten maluch potrafi rozwijać prędkość do 23 km na godzinę.

Ta hulajnoga jest składana, co pozwala nosić/przewozić ją ze sobą, naprzyklad, w transporcie publicznym. Hulajnoga jest wykonana z aluminium - znanego jako materiał lekki oraz trwały - właśnie to pozwoliło osiągnąć minimalnie możliwą wagę tego urządzenia w 7.3 kg!

 

Dodatkowo Elektryczna Hulajnoga posiada potężny reflektor i prędkościomierz.

 

Stylowa elektryczna hulajnoga będzie pasować dla całej rodziny.
Trwały i niezawodny - z nim sobie poradzi nawet dziecko ;)

Specyfikacja
Średnica kól 5 cali
Silnik 350 Wat, bezszczotkowy, bezobsługowy
Maks. obciążenie 120kg
Waga 7,3 kg
Maks. odległość ** 20 km
Maks. prędkość * 23 km/h
Maks. kąt elewacji 20°
Czas pełnego ładowania 3 - 5 godzin
Wymiary 1000 х 920 х 405mm
Podświetlenie LED TAK
Akumulator SAMSUNG 36V, 4.4 AH, Li-ION
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
*- Maksymalna prędkość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru. W celu bezpieczeństwa nie polecamy jazdy na prędkości więcej 10km/h.
**- Maksymalna odległość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru, na twardych albo napompowanych kołach do 2.0 atm. przy prędkości 10km/h od startu i do pełnego rozładowania baterii bez hamowań, skręcań i obrotów. Przy innych parametrach wagi, powierzchni, prędkości, ta in. odległość może być mniejsza w kilka razy.
*** - Czas na jednym zasięgu zależy od wagi, jakości i kąta powierzchni, intensywności i dynamiczności ruchu, ilości skręcań w ciągu jazdy i tak dalej. Wykorzystanie nakładek typu Go-Cart znacznie zmniejsza czas jazdy.
**** - Aplikacja mobilna nie wskazuję na 100% prawidłowe dane o prędkości, przebiegu deskorolki i zasięgu baterii. Dane są odnośne i przysługują dla dodatkowej odnośnej informacji stanu deskorolki.