73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 02-295, Emaliowa 15

 

 

Deskorolka Elektryczna na Komunię

Deskorolka elektryczna to doskonały gadżet, który poza zastosowaniem praktycznym sprawdzi się również przy codziennej zabawie. Chociaż jazda na hoverboardzie wymaga nieco wprawy (podobnie jak nauka jazdy na rowerze), bez wątpienia przypadnie do gustu tym młodszym i nieco starszym pociechom.

Czy deskorolka elektryczna nadaje się na prezent komunijny?

Hoverboard to ciekawy, aczkolwiek dość kontrowersyjny prezent. Odkąd elektryczne gadżety stały się powszechnie dostępne, większość dzieciaków marzy, aby jeden z nich znalazł się wśród jego komunijnych prezentów. Wbrew powszechnej opinii, jazda na desce nie jest tak trudna jak się wydaje. Jeżeli dziecko opanowało już jazdę na rowerze, hoverboard dodatkowo polepszy jego koordynacje ruchową.

Na jakiej zasadzie działa deska elektryczna?

Na rynku znajdziemy wysokiej klasy sprzęt, którego zarówno jakość jak i cena bez wątpienia przypadną do gustu każdemu rodzicowi. Stosunkowo niedrogie, aczkolwiek niezwykle solidne deski sprawdzą się zarówno w przypadku dziewczynek jak i chłopców. Innowacyjne sterowanie za pośrednictwem aplikacji w telefonie sprzyja łatwiejszej nauce jazdy, a także kontroli zabawy bezpośrednio przez rodzica. Na uwagę zasługują również wysokie standardy bezpieczeństwa. Elektryczna deskorolka opatrzona została bowiem międzynarodowymi certyfikatami, które potwierdzają jej stan techniczny. Wydajna bateria oraz silnik sprzyjają długiej i bezproblemowej zabawie. Dodatkowe funkcjonalności jak oświetlenie LED, sterowanie przez Bluetooth czy zdalne sterowanie poprzez pilota dodatkowo podwyższają bezpieczeństwo urządzenia.

Gadżet nie tylko dla chłopców…

Mnogość dostępnych na rynku wzorów deskorolek elektrycznych sprawia, że bez większej trudności znajdziemy produkt dostosowany do potrzeb i preferencji zarówno chłopców jak i dziewczynek. Szereg wzorów, kolorów i dodatkowych funkcjonalności pozwala dobrać deskorolkę zgodnie z oczekiwaniami każdego dziecka.