73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 02-295, Emaliowa 15

 

 

12345

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

Deskorolka elektryczna OIO Chrome 6.5’ Digital Zielony( Aplikacja Mobilna; LED; Bluetooth; torba; Automatyczne balansowanie)

Elektryczna deskorolka Classic Digital z kołami 6.5 cali to “klasyka” w rodzinie hoverboardów! Teraz również dostępna z aplikacją mobilną i automatycznym balansowaniem!
670 zł
Zadzwoń do Sklepu: 731 434 155

Hoverboard Classic z elektrycznymi kołami w standardowym rozmiarze 6.5 cali - jest klasycznym oraz najbardziej popularnym modelem desek. Posiada wszystkie niezbędne zalety przy wyborze sprzętu - lekki, kompaktowy, szybki oraz technicznie sprawdzony.

 

Elektryczna Deskorolka Classic 6.5” Digital łatwo połączy się z Twoim smartfonem. Dzięki czemu - elektryczna deskorolka przekształca się w prawdziwy komputer i przekracza wszelkie granice. Po uruchomieniu aplikacji możesz sprawdzać i kontrolować:

  •          prędkość
  •          temperaturę sprzętu
  •          poziom naładowania akumulatora
  •          regulować maksymalną prędkość
  •          regulować „czułość” przy zakrętach
  •          i wiele innych ;)

Automatyczne balansowanie sprawia, że model Classic 6.5” Digital jest bardziej stabilny, w porównaniu do poprzedniego. Tuż po wciśnięciu przycisku START deska samodzielnie wyrównuje pozycję.

Pobierz dedykowaną aplikację mobilną w Google PlayItunes albo za pomocą skanowania kodu QR.

 

Pobrać aplikacje można w Google PlayItunes albo za pomocą skanowania kodu QR.

приложение для гироскутера QR code

Hoverboard wyposażony jest również w moduł bluetooth, głośniki oraz podświetlenie LED.

 

W zestawie:

1. podświetlenie LED

2. Głośniki

3. Bluetooth

4. Instrukcja

5. Ladowrka

6. Torba

7. Funkcja automatycznego balansowania

Deskorolka elektryczna. Porównanie 6.5, 8, 10 cali. Erlingo.pl
Specyfikacja
Średnica kól 6,5 cali
Silnik 2*400 Wat
Maks. prędkość * 20 km/h
Maks. odległość ** 16km
Maks. kąt elewacji 15°
Waga 10kg
Maks. obciążenie 120kg
Czas pełnego ładowania do 2h
Podświetlenie LED TAK
Bluetooth + Głośniki TAK
Torba TAK
Wymiary 500 х 210 х 210mm
Wodoodporność IP54 (niewielkie ilości pyłu i bryzgi wody z każdej strony)
Akumulator SAMSUNG 36V, 4.4 AH, Li-ION
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
Aplikacja mobilna **** TAK
*- Maksymalna prędkość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru. W celu bezpieczeństwa nie polecamy jazdy na prędkości więcej 10km/h.
**- Maksymalna odległość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru, na twardych albo napompowanych kołach do 2.0 atm. przy prędkości 10km/h od startu i do pełnego rozładowania baterii bez hamowań, skręcań i obrotów. Przy innych parametrach wagi, powierzchni, prędkości, ta in. odległość może być mniejsza w kilka razy.
*** - Czas na jednym zasięgu zależy od wagi, jakości i kąta powierzchni, intensywności i dynamiczności ruchu, ilości skręcań w ciągu jazdy i tak dalej. Wykorzystanie nakładek typu Go-Cart znacznie zmniejsza czas jazdy.
**** - Aplikacja mobilna nie wskazuję na 100% prawidłowe dane o prędkości, przebiegu deskorolki i zasięgu baterii. Dane są odnośne i przysługują dla dodatkowej odnośnej informacji stanu deskorolki.