73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, 03-821, Chodakowska 46

 

 

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

Kiwano Allroad 8,5 Digital. (Aplikacja mobilna; LED; Bluetooth; Torba; Automatyczne balansowanie)

Najbardziej wydajny model Deski Elektrycznej na rynku. Wysoka wydajność baterii litowo-jonowej zachowana nawet przy 1000 ładowań Wydajne głośniki Bluetooth dzięki którym możesz cieszyć się muzyką podczas jazdy
*
1399 zł
1099 zł

Hoverboard to samobalansująca inteligentna deskorolko-hulajnoga o dwóch kołach. Koła umieszczone są po obu stronach urządzenia, i połączone są ze sobą małymi platformami. Obie platformy tworzą jednocześnie przestrzeń dla kierowcy i posiadają wbudowany mechanizm balansujący. Hoverboard sterowany jest wyłącznie za pomocą nóg i balansu ciała, pochylając się w tył lub do przodu. Umożliwia to wmontowany czujnik żyroskopu. W ten sposób możemy również skręcać na boki w dowolnym kierunku, zwalniać i przyspieszać.

Aplikacja odczytuje informacje z twojej deskorolki elektrycznej za pomocą zamontowanego w niej modułu Tao Tao. W ten sposób możesz się dowiedzieć o stanie baterii, temperaturze nagrzania oraz stanie roboczym deskorolki. Pozwoli to w czasie rozpoznać potrzebę naładowania baterii oraz zobaczyć, na ile wystarczy pozostałego naładowania.

Za pomocą aplikacji możesz wyłączać i włączać deskorolkę elektryczną oraz ustawiać wymagany czas przestoju przed wyłączeniem. Po włączeniu deskorolki można ustawiać potrzebną prędkość ruchu, czułość akceleratora oraz reaktywność na zakrętach.

Podczas ruchu w aplikacji Tao Tao możesz zobaczyć, z jaką szybkością porusza się deskorolka. Wyświetlany jest też całkowity przebieg urządzenia. Dodatkowo możesz wyznaczyć przyszłą trasę ruchu na mapie.

Aplikację Tao Tao można bezpłatnie pobrać w Sklepie Play lub AppStore, otrzymując dostęp do pobrania za pomocą specjalnego kodu QR na naszej witrynie. Zainstalowanie aplikacji umożliwi ci nie tylko kontrolę stanu roboczego deskorolki elektrycznej, lecz także personalizację twojego urządzenia.

Pobrać aplikacje można w Google PlayItunes albo za pomocą skanowania kodu QR.

 

приложение для гироскутера QR code

W zestawie:

1. podświetlenie LED

2. Głośniki

3. Bluetooth

4. Instrukcja

5. Ladowrka

6. Torba

7. Funkcja automatycznego balansowania

Deskorolka elektryczna. Porównanie 6.5, 8, 10 cali. Erlingo.pl
Specyfikacja
Średnica kól 8.5 cali
Silnik 2*500 Wat
Maks. prędkość * 20 km/h
Maks. odległość ** 15km
Maks. kąt elewacji 20°
Waga 13.2kg
Maks. obciążenie 120kg
Czas pełnego ładowania do 2h
Podświetlenie LED TAK
Bluetooth + Głośniki TAK
Wymiary 700 х 220 х 230mm
Akumulator SAMSUNG 54V, 4.4 AH, Li-ION
Gwarancja 24 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie. Dla firm i przedsiębiorstw - 12 miesiące na urządzenie oraz 6 miesięcy na baterie.
Aplikacja mobilna **** TAK
Wodoodporność IP54 (niewielkie ilości pyłu i bryzgi wody z każdej strony)
*- Maksymalna prędkość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru. W celu bezpieczeństwa nie polecamy jazdy na prędkości więcej 10km/h.
**- Maksymalna odległość jest wyliczana na idealne równej powierzchni przy ciężaru na deskorolce 20kg na zamkniętej przestrzeni bez wiatru, na twardych albo napompowanych kołach do 2.0 atm. przy prędkości 10km/h od startu i do pełnego rozładowania baterii bez hamowań, skręcań i obrotów. Przy innych parametrach wagi, powierzchni, prędkości, ta in. odległość może być mniejsza w kilka razy.
*** - Czas na jednym zasięgu zależy od wagi, jakości i kąta powierzchni, intensywności i dynamiczności ruchu, ilości skręcań w ciągu jazdy i tak dalej. Wykorzystanie nakładek typu Go-Cart znacznie zmniejsza czas jazdy.
**** - Aplikacja mobilna nie wskazuję na 100% prawidłowe dane o prędkości, przebiegu deskorolki i zasięgu baterii. Dane są odnośne i przysługują dla dodatkowej odnośnej informacji stanu deskorolki.
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: