73 143 41 55, 22 390 63 85

Warszawa, ul. Konrada Roentgena, 46 

CH Ursynów

 

Kiwano Allroad 8,5 Digital. (Aplikacja mobilna; LED; Bluetooth; Torba; Automatyczne balansowanie)

Najbardziej wydajny model Deski Elektrycznej na rynku. Wysoka wydajność baterii litowo-jonowej zachowana nawet przy 1000 ładowań Wydajne głośniki Bluetooth dzięki którym możesz cieszyć się muzyką podczas jazdy
*
1349 zł

Hoverboard to samobalansująca inteligentna deskorolko-hulajnoga o dwóch kołach. Koła umieszczone są po obu stronach urządzenia, i połączone są ze sobą małymi platformami. Obie platformy tworzą jednocześnie przestrzeń dla kierowcy i posiadają wbudowany mechanizm balansujący. Hoverboard sterowany jest wyłącznie za pomocą nóg i balansu ciała, pochylając się w tył lub do przodu. Umożliwia to wmontowany czujnik żyroskopu. W ten sposób możemy również skręcać na boki w dowolnym kierunku, zwalniać i przyspieszać.

Aplikacja odczytuje informacje z twojej deskorolki elektrycznej za pomocą zamontowanego w niej modułu Tao Tao. W ten sposób możesz się dowiedzieć o stanie baterii, temperaturze nagrzania oraz stanie roboczym deskorolki. Pozwoli to w czasie rozpoznać potrzebę naładowania baterii oraz zobaczyć, na ile wystarczy pozostałego naładowania.

Za pomocą aplikacji możesz wyłączać i włączać deskorolkę elektryczną oraz ustawiać wymagany czas przestoju przed wyłączeniem. Po włączeniu deskorolki można ustawiać potrzebną prędkość ruchu, czułość akceleratora oraz reaktywność na zakrętach.

Podczas ruchu w aplikacji Tao Tao możesz zobaczyć, z jaką szybkością porusza się deskorolka. Wyświetlany jest też całkowity przebieg urządzenia. Dodatkowo możesz wyznaczyć przyszłą trasę ruchu na mapie.

Aplikację Tao Tao można bezpłatnie pobrać w Sklepie Play lub AppStore, otrzymując dostęp do pobrania za pomocą specjalnego kodu QR na naszej witrynie. Zainstalowanie aplikacji umożliwi ci nie tylko kontrolę stanu roboczego deskorolki elektrycznej, lecz także personalizację twojego urządzenia.

Pobrać aplikacje można w Google PlayItunes albo za pomocą skanowania kodu QR.

 

приложение для гироскутера QR code

W zestawie:

1. podświetlenie LED

2. Głośniki

3. Bluetooth

4. Instrukcja

5. Ladowrka

6. Torba

7. Funkcja automatycznego balansowania

Deskorolka elektryczna. Porównanie 6.5, 8, 10 cali. Erlingo.pl
Specyfikacja
Średnica kól 8.5 cali
Pojemność 2*500 Wat
Maks. prędkość 20 km/h
Maks. odległość 25km
Maks. kąt elewacji 20°
Waga 13.2kg
Maks. obciążenie 120kg
Czas pełnego ładowania do 2h
Podświetlenie LED TAK
Bluetooth + Głośniki TAK
Wymiary 700 х 220 х 230mm
Akumulator SAMSUNG 54V, 4.4 AH, Li-ION
Gwarancja 24 miesięcy
Aplikacja mobilna TAK